Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.20%
Loodud: 07/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Aurora Wilds videot

Aurora Wilds ülevaade

aurora wilds slot microgaming

Aurora Wilds on mäng, mis räägib Ameerika põliselanike loo ja mille keskmes Wild asendussümbolid. Sloti loojaks on tunnustatud Microgamingu nimeline mängutootja koostöös Atomic stuudioga ning see pakub lõbu viiel rullikul kümne võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 10 sendist 60 euroni spinni kohta ja jackpottidega tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Aurora Wilds” mängu disaini loomisel on kasutatud motiive põlisameeriklaste kultuurist, pandud juurde mõned metsloomad ja lisatud hulk kasiinomängudes sageli esinevaid klassikalisi ikoone.

aurora wilds slot screen

Üldmulje võiks olla parem, aga tänu sulgedega teemanti ja Jackpot Wheel sümbolitele võid pääseda boonusvoorudesse ja olukorra oma kasuks pöörata. Täida kogu mänguväli väärtuslikemate tavasümbolitega ja võid arvestada tehtud panuse väärtusest 500-korda suurema rahapreemiaga.


– BOONUSED

“Aurora Wilds” mängu wildid suudavad lisaks teiste sümbolite asendamisele laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäävad. Iga kord, kui wild laieneb, saad ühe respinni kasiino kulul, samal ajal, kui wildid jäävad oma kohale, mis suurendab võidušansse märgatavalt.

Mängul on ka erilised jackpotiratta sümbolid, mis viivad sind lähemale mängu peapreemia võitmisele. Jackpoti võitmiseks piisab tegelikult juba sellest, kui saad korraga kolm kuldse ratta ikooni, kuid esmalt pead pääsema Boonusrattale, kus lisaks neljale jackpotile mängus ka hulk sularahapreemiad.


– KOKKUVÕTE

“Aurora Wilds” on keskmise volatiilsusega mäng, millel põnevust krutivad neli progressiivset jackpotti. Tegu ei ole kõige õnnestunuma disainiga, aga tänu multifunktsionaalsetele wildidele peaks lõbus tuju kogu aeg tagatud olema. Parimal juhul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2000-kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem