Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 96.38%
Loodud: 17/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 300 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid

Attila the Hun ülevaade

attila the hun slot relax

Attila The Hun on Relax Gaming nimelise mänguloojas slotikas, millel on huvitav ajalooline teema. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, mis räägib loo lahingust roomlaste ja barbarite vahel. Standardse ülesehitusega mänguväli pakub 5×3 positsioone kahekümne võiduliini ja kuut tüüpi boonusvoorudega. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni neljasaja kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Aita hunnide pealikul Attilal võita lahing eriliselt slotikal Attila The Hun. Peategelased on hunn ja Aetius, kellele pakuvad seltsi sõdurid, kes on ka mängu asendussümbol wildideks.

attila the hun slot screen

Veel näed kilpe ja eri tüüpi ja värvi mündi ikoone. Disain on kahtlemata mängu tugevaim külg meenutades stiilset koomiksiraamatut.


– BOONUSED

Attila The Hun boonuste valik on üsna mitmekesine pakkudes hulgaliselt nii respinne kui ka tasuta keerutusi. Lisaks teevad asja huvitavamaks juhuslikult lisanduvad wild asendussümbolid, millega võitude moodustamine on märksa lihtsam.

attila the hun slot bonus

Walking Wild respinnid tulevad mängu, kui rullikutel jääb pidama Rooma või hunnide wild. Järgnevate respinnide ajal ilmuvad wildid jäävad mänguväljale kuni boonusvooru lõpuni, samal ajal iga keerutusega ühe koha võrra edasi liikudes.

Proovi saada korraga vähemalt kahte erinevat tüüpi wilde ja pääsed tasuta spinnidega boonusvooru. Kui see õnnestub, võid boonusvoorus pihta saada ka 2×2 positsioone katvale hiigelsuurele wild klastrile.


– KOKKUVÕTE

Attila The Hun on igati asjalik mäng, millel nii hea välimus kui võimalus saada sagedasi võite. Kuigi võidud ei ole teab mis suured, võid boonussümbolite abiga pihta saada ka tehtud panuse väärtusest kuni nelisada korda suuremale rahasutsakale.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming 96.44% 21. Sep 2021
volatile vikings slot

Volatile Vikings

Relax Gaming Slotid 98.00% 20. Jul 2021
money cart 2 slot

Money Cart 2

Relax Gaming Slotid 96.10% 2. Jun 2021
top dawgs slot

Top Dawgs

Relax Gaming Slotid 96.25% 20. Dec 2019
snake arena slot

Snake Arena

Näita rohkem