Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.08%
Loodud: 03/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Attack on Retro ülevaade

Attack on Retro on Triple Edge Studios tillukese mängulooja toodang, mis valminud Microgaming tellimusel. Tegemist on eksklusiivse mänguga, millel on futuristlik disain ja retro atmosfäär. Minevik ja tulevik on sobituma pandud neoonvärvides tehtud graafikaga, samal ajal kui mänguväli on standardne 5×3 positsioonide ja kümne võiduliiniga. Püüa kinni wild asendussümbolid ja lõika kasu võidukordajatest ning võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5000 kordselt!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Attack on Retro on neoonvärvides tehtud kujundusega slotimäng, millel võtad jalge alla rännaku tulevikulinna.

attack on retro slot screen

Kui oled valmis uudishimu rahuldama eriti meelelahutuslikul moel, siis püüa kinni kõik Billy ja Jesse ikoonid, mis võivad vabalt ilmuda ka omavahel külgnevalt. Lisaks näed tasuta spinnide sümboleid, robotite käsi, klaviatuure ja kaardimängust tuttavaid ikoone.


– BOONUSED

Wild sümbol pakub ennast erineval kujul. See võib pidama jääda nii esimesel kui ka kolmandal rullikul ja tunned selle ära mängu peategelaste Billy ja Jesse kujutiste järgi. Moodusta võiduliin ainult wildidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi sajakordselt.

Kuni 15 Wildi võib mänguväljale lisanduda ka täiesti juhuslikult, samal ajal kui tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad erilisi scatter boonussümboleid. Scatteri tunned ära kolmnurga kujutise järgi ikooni taustal.


– KOKKUVÕTE

Attack on Retro on volatiilne mäng Microgaming nimeliselt mängutootjalt, millel panuse suuruseks saad valida 10 sendist 20 euroni keerutuse kohta ja panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5000 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem