Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 92.08%
Loodud: 25/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 500 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Atlantean Treasures: Mega Moolah videot

Atlantean Treasures: Mega Moolah ülevaade

atlantean treasures mega moolah slot microgaming

Atlantean Treasures Mega Moolah on viie rulliku ja kümne võiduliiniga slotikas Microgaming mänguloojalt, millel ka pirakas jackpotipreemia. Tegemist on järjega sama tegija suurele hitile Mega Moolah, mis välja maksnud aegade suurimaid jackpotte!

Sellel korral suundud vallutusretkele kultuslikule Atlantise nimelise saarele, kuhu legendi järgi on ära peidetud hiiglaslik aare. See, kas juttudel ka tõepõhi all on, jääb juba sinu välja selgitada. Säti panuse suuruseks 10 sendist 200 euroni keerutuse kohta ja võid kasu lõigata laiuvatest wildidest, respinnidest ning võita isegi suure jackpoti.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Atlantean Treasures Mega Moolah tegevus toimub maa all ja tegevuspaigaks juba mainitud kadunud linn Atlantis. Üldiselt on slotil äärmiselt rahulik ja harmooniline atmosfäär ning sümbolid on sätitud mullikeste sisse. Kohtud ka vahvate mereelukate nagu meritähe ja merihobuga.

atlantean treasures mega moolah slot screen

Kui sind huvitavad vähe suuremad võidud, püüa tabada sinise seitsme ja Bar sümboleid. Neist viimane maksab tehtud panusest ka kuni 25 korda suurema võidu, kui saad neid võiduliinis korraga viis. Müütiline lillajuukseline merineitsi täidab wildi ülesandeid asendades teisi võiduliinis puuduolevaid ikoone. Wilde võid kohata kolmel keskmisel rullikul.


– BOONUSED

Eelmainitud wildid võivad aidata sind laienevate wildidega boonusvooru. Selleks pead saama wildi mistahes keskmisel rullikul ning boonussümbol laienebki sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Saad ka ühe keerutuse kasiino kulul nii, et laienenud wildid jäävad kõik oma positsioonidele.

atlantean treasures mega moolah slot wheel

Atlantean Treasures Mega Moolah olulisim lisafunktsioon on Progressive Wheel. Sellele ligi pääsemiseks peab keskmistel rullikutel ennast näitama kuldne pärlike. Kogu neid ja võid saada juhuslikult ühe neljast kasvava võidusummaga jackpotist.


– KOKKUVÕTE

Atlantean Treasures Mega Moolah on hea välimusega ja peidab paari tasemel boonusfunktsiooni. Mängu tavarežiimil võid wildidega tehtud panuse tagasi võita kuni viiesaja kordselt, kuid Progressive Wheel boonusvoorus kerkivad võidud juba ka üle miljoni!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem