Foxium Logo
Pakkuja: Foxium
RTP: 96.50%
Loodud: 21/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 1-2-3-3-4-3-3-2-1
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 150,000 mündid

Vaata Astro Legends: Lyra and Erion videot

Astro Legends: Lyra and Erion ülevaade

astro legends lyra and erion slot

Lyra seisab väljakutsuva katsumuse ees ja just sina saad tal aidata missioon edukalt täita. Selleks, et nõudlikku Erioni rahuldada, peab Lyra tema meelt lahutama tundide viisi. Koge kaheksakümnendate kultuuri ja saa teada, kas Lyra kaunid retroviisid suudavad päästa planeedi.

“Astro Legends: Lyra and Erion” on Foxium mängulooja 20 võiduliiniga galaktikatevaheline slotimäng, mis pakub innovatiivset rullikute asetust. Rullikud asetsevad tarukujulisel 1-2-3-3-4-3-3-2-1 mänguväljal. Proovi kohe pärisraha eest või tutvu mänguga demoversioonis.

astro legends lyra and erion slot screen


– BOONUSED

Mängul kõige olulisemad boonused on Wild-võidukordaja, Sonic-respinnid ja Lyra Spirit boonusvoor. Vaatame neid lähemalt.

Wild-võidukordaja – võib pidama jääda ainult punastel rulliku väljadel ning see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid. Võidud, milles Wild-võidukordajaga on osaline, korrutatakse kahe, kolme nelja või viiega juhuslikult. Kui võiduklastris on üle ühe Wildi, liidetakse võidukordajate väärtused kokku.

Sonic-respinnid – see boonus käivitub täiesti juhuslikult mängu mistahes ajahetkel, kuid hea uudis on, et see juhtub üsna tihti. Võite saad, kui sümbolid moodustavad omavahel klastri ning selle ülesande täitmisel aitavad sind Lyra, kes püüab lahti päästa “lukustatud kristalle” ja Erion, kes püüab omakorda klastriga liita uus sümboleid. Kui võiduklastriga liidetakse uusi sümboleid või moodustub uus vähemalt 5 sümbolist koosnev klaster, siis jäävad kõik need ikoonid oma kohale ning ülejäänud sümbolid pannakse uuesti keerlema.

Respinnide voor kestab kuni uus spinn ei lisa klastrisse ühtegi uut sümbolit või kui klaster katab kogu mänguvälja.

astro legends lyra and erion slot bonus

Lyra Spirit boonus – selles boonusvoorus moondab Lyra ennast Hundiks ja hakkab mööda mänguvälja sprintima nagu segane, et kokku koguda kõik kalliskivid 3 erinevalt mängurealt. Erion loob samal ajal kristallbarjääre, et takistada Lyrat põgenemast. Sina pead arvama, milliseid ridu peab Lyra kasutama, et vältida takistusi ja jõuda järgmisele tasemele. Kokku on Lyral 3 elu ja 7 taset, mis võivad sulle tagada tehtud panuse väärtusest kuni 20 korda suurema võidu.


– KOKKUVÕTE

“Astro Legends: Lyra and Erion” on üks innovatiivsemaid mänge, mis seni üldse loodud. Rullikud asetsevad mänguväljal teistmoodi kui ollakse harjunud nägema, disain on suurepärane ning ka heliefektid sobituvad täiuslikult. Mängu on väga lihtne jälgida ning rohke boonuste arv tagab põnevuse tundideks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Foxium

vampire the masquerade las vegas slot

Vampire: The Masquerade – Las Vegas

Rohkem infot

Kus saad mängida Foxium slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee