GreenTube Logo
Pakkuja: GreenTube
RTP: 95.19%
Loodud: 11/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €40
  • Võimalik võit: kuni 4,000 mündid

Asgards Thunder ülevaade

asgards thunder slot

Asgard’s Thunder slotimängu loojaks on vähemtuntud GreenTube nimeline mängustuudio ja see keskendub viikingite jumalatele. Põhifookuses on peajumal Thor, kuid rullikutel näed ka hulka teisi temaatilisi ikoone. Mänguväli pakub standardset 5×3 positsioone 20 fikseeritud võiduliiniga spinni kohta. Boonusfunktsioonide seast leiad nii wilde kui ka tasuta spinnide vooru.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Asgard’s Thunder pakub sümpaatset viikingite teemalist kujundust, mis on paljude mängijate lemmik. Tundub, et inspiratsiooni on saadud läbi aegade kardetumast peajumal Thorist, kes kahtlemata ei jäta külmaks ühtegi tõsisemat viikingite pärandi austajat. Ülejäänud sümboliteks on aarded, kruusid ja vaasid. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate ikoonide abil, mis ei ole küll kuigi õnnestunult kujundatud.

asgards thunder slot screen


– BOONUSED

Asgard’s Thunder mängu olulisemaid sümboleid on Thori vasara pildiga wild. See asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid. Kui tahad mängida tasuta spinnide voorus, siis püüa saada korraga vähemalt kolm scatterit. Kaheksa priispinni ajaks muutuvad kõik väärtuslikumad temaatilised ikoonid wildideks ja teevad nii võiduliinide moodustamise ka märksa lihtsamaks.


– KOKKUVÕTE

Asgard’s Thunder on GreenTube nimelise mängustuudio loodud slott, mis pakub vihast äktšionit ja hulka boonuseid. Populaarne teema ja õnnestunult tehtud kujundus garanteerivad, et sellest saab nii mõnegi mängija tõeline lemmik.

Meeldiks mängida GreenTube slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem

Kus saad mängida GreenTube slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

fenixbet kasiino veebileht
UUS KASIINO!
Tervitusboonus 100% kuni 300€

FenixBet Kasiino

www.fenixbet.ee