Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 92.96%
Loodud: 03/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Ascot – Sporting Legends ülevaade

ascot sporting legends slot playtech

“Ascot: Sporting Legends” on võistluslik mäng viie rulliku ja 25 võiduliiniga, mille teemaks on võidusõiduhobused. Slotil on kolme tüüpi wild-asendussümbleid, millest kaks pakuvad ka tulusaid wild-rullikuid. Gold Trophy Cup wildiga saad võitudele lisaks kahekordse võidukordaja. High Society tasuta spinnide voorus sajab Wilde veel rohkem ja tasuta spinne võid võita piiramatul arvul. Mis kõige parem- mistahes spinn võib tuua sulle ka ühe kolmest progressiivsest jackpotist.

ascot sporting legends slot screen

“Ascot: Sporting Legends” mängu loojaks on tuntud Playtech-nimeline mängulooja. Panuseid saad teha alates 25 sendist 250€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Ascot: Sporting Legends” mängu kogu äktšion leiab aset kuulsal Ascot hipodroomil. Slotil on lahe taustamuss ja hea väljanägemine. Sümboliteks rullikutel on A, K, Q, J ja 10 kaardiikoonid, lisaks temaatilised kuldsed hobuserauad, taskukellad, kübaraga härra ja kaunilt riides naisterahvas. Kaks viimast sümbolit on kõige väärtuslikumad ja kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5 teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2-, 10- ja 30-kordselt.

ascot sporting legends slot review

Wild-asendussümboleid on koguni kolme tüüpi– pronks, hõbe ja kuldse trofee karika wildid. Kõik kolm toovad sulle tehtud panuse väärtuse tagasi 4, 12 ja 40 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 ja 5.


– BOONUSED

Iga trofee karika wild pakub midagi erinevat:
Pronks Trofee Karika wild – tegemist on tavalise wildiga ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid
Hõbe Trofee Karika wild – asendab kõiki teisi sümboleid peale scatterite, samuti laieneb sama rulliku kõigile väljadele, mille see pidama jäi
Kuldne Trofee Karika wild – lisaks sümbolite asendamisele ja rulliku kõigile väljadele laienemisele korrutab see kõik võidud kahega

Tasuta spinnide voor – boonusvooru käivitamiseks peavad võidusõiduhobuse pildiga scatterid pidama jääma 1., 3. ja 5. rullikul samaaegselt. Seejärel saad valida kolme peene proua vahel, mis annavad vastavalt 10, 15 või 20 tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus on wild-asendussümboleid märksa rohkem, mis omakorda toovad mängu wild rullikud võidukordajatega.


– KOKKUVÕTE

“Ascot: Sporting Legends” ei jäta kedagi külmaks, sest lisaks põnevust täis võistluslikule atmosfäärile näeb see ka hea välja ning pakub kolme tüüpi wilde. Kõige suuremad võidud peidavad ennast High Society tasuta spinnide voorus, sest seal saad wild-asendussümboleid märksa sagedamini. Täida kogu mänguväli wildidega ja saad tehtud panuse väärtuse tagasi 1000-kordselt. Gold Trophy wildid mänguvälja kõikidel väljadele lisavad võidule ka kahekordse võidukordaja, mis tähendab tehtud panuse väärtusest koguni 2000-korda suuremat võitu.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee