Quickspin Logo
  • Pakkuja: Quickspin
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.53%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 650,900 mündid
  • Avaldati: 09.10.2018

Vaata Ark of Mystery videot või mängi demo versiooni

Ark of Mystery ülevaade

ark of mystery slot

Ark of Mystery on Indiana Jonesi stiilis tehtud Quickspini mäng, mis võib eriti atraktiivne olla just õrnema sugupoole esindajate jaoks. Tempokas ja äktsionist tulvil mäng viib sind ajas tagasi seikluslikku indiaanlaste aega.

5×3 mänguväli, 20 võiduliini ja imekaunis kartmatu avastaja Anna, kes loodab leida peidetud varanduse. Sellel missioonil on talle abiks väärtuslikud asendussümbolid ja megavõite genereerivad võidukordajad. Seega, kui arvad, et oled seikluseks valmis, loe edasi ja pane oma võidule alus nüüd ja praegu.

ark of mystery slot screen

Mängus saad võite nii vasakult paremale kui ka vastassuunas 3 või enama järjestikkuse sama sümboli eest. Nagu ikka asendab Wild mistahes võiduliinis puuduolevat sümbolit ning on ka väärtuslikeim sümbol. Kogu võiduliinis kokku 5 wildi ja saad 5000 mündi väärtusega võrdse jackpoti võrra rikkamaks! Suuremaid võite maksavad temaatilised filmidest ja koomiksitest tuttavad sümbolid ja vähemväärtuslikud on 9-st ässani mängukaartide kujutised.

Vali omale sobiv panuse suurus 0.40€-st kuni 50€ni. Kõige tipuks on võimalik sul laiuvate wildidega kinni püüda ka Ark of Mystery boonus!

ark of mystery slot screen


BOONUSED

Saa 2., 3. või 4. rullikul Wild sümbol ja see laieneb sama rulliku kõigile väljadele, samuti saad ühe tasuta spinni. Nii võid saada ka mitu tasuta spinni järjest, kui Wildid eelnimetatud rullikutel järjest pidama jäävad.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Quickspin

SOON durian dynamite slot

Durian Dynamite

NEW the grand slot

The Grand

NEW ticket to the stars slot

Ticket to the Stars

NEW divine dreams slot

Divine Dreams

Näita rohkem

Kus saad mängida Quickspin slotikaid