Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.70%
Loodud: 20/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.15 – €15
  • Võimalik võit: kuni 90,466 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Arctic Valor videot

Arctic Valor ülevaade

arctic valor slot microgaming

Microgaming ja Crazy Tooth Studios mänguloojate viljaka koostöö tulemusena on sündinud jäine “Arctic Valor” slotikas. Tasuta spinne saad vähemalt kolme lumehelbekese eest mänguväljal ja boonusvoorus kohtud Norra mütoloogias keskse naiskuju Valkyriega.

“Arctic Valor” pakub 6×4 mänguvälja 4096 võiduliiniga ning äktšion toimub lumises koopas, kus laest alla rippuvad jääpurikad on valmis iga hetk Wildideks muutuma.

arctic valor slot screen


– SÜMBOLID

Väärtuslikemate sümbolite hulka kuuluvad neli valkyrie ikooni, mõõgad, vibud ja nooled, kiivrid ja kilbid. Madalamat väärtust omavad erivärvilised lumehelbed. Tavasümbolitega võidud on madalad, aga kui saad sama rulliku kõigile väljadele laienevad sümboleid ja kasutad ära võiduliinide rohkuse, tuled omadega igal juhul plussi.

Wild asendussümboliks on suur ‘Wild’, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale erivärvilise lumehelbekesest scatteri.


– BOONUSED

Jääpurika boonus – rullikute kohal rippuvad jääpurikad võivad hakata sealt iga hetk alla kukkuma ja siis läheb tõeliselt põnevaks! Need võtavad enda alla mänguvälja kolm positsiooni ja muutuvad wildideks või rahapreemiateks.

arctic valor slot bonus

“Arctic Valor” tasuta spinnid – vähemalt kolm lumehelbekese scatter-sümbolit käivitab tasuta spinnide vooru seitsme keerutusega kasiino kulul. Jääpurikate boonus mängib ka tasuta spinnide voorus olulist rolli, sest kui valkyrie ikoon otsustab laieneda sama rulliku kõigile väljadele, võtavad jääpurikad enda alla ka rohkem kui kolm positsiooni rohkemate wildide ja auhindadega.


– KOKKUVÕTE

“Arctic Valor” mängul on huvitav karge põhjamaine kujundus ja elu teevad eriti põnevaks wilde pakkuvad jääpurikad, mis võivad kasuks tulla nii mängu tavarežiimil ja eriti just tasuta spinnide voorus. Mängul on veel mitugi teist intrigeerivat boonust ja karakterit ning kõike seda täiendab viimase peal graafika.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem