NetEnt Logo
  • Pakkuja: NetEnt
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.08%
  • Liinid & rullikud: 6×12
  • Panuse suurus: €0.40 – €200
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid
  • Avaldati: 20.04.2018

Vaata Archangels: Salvation videot või mängi demo versiooni

Archangels: Salvation ülevaade

archangels salvation slot

“Archangels: Salvation” on NetEnt mängulooja 6 rulliku ja 100 võiduliiniga dramaatiline mäng. Selle sisuks on igavene võitlus hea ja kurja vahel ja ka mängul lähevad omavahel karvupidi kokku inglid ja kuradid. Vali oma pool ja võid päästa maailma. Proovi seda mängu mänguraha eest või mängi kohe pärisraha peale. Tegemist on suurepärase disaini ja vapustava graafilise lahendusega mänguga, mida on lihtne jälgida.

archangels salvation slot screen

Mängus on kaks “kuuma” piirkonda- taevas mänguvälja ülaosas ja põrgu all. “Kuumad” piirkonnad muutuvad aktiivseks “Hell and Heaven” boonusvoorus. “Heaven and Hell” boonuse ajal võid Wildidega moodustada väärtusliku 2×2 klastri. Kui klaster satub “taeva” alale, käivitub Taeva boonus ja rullikutele lisatakse 2 või 4 Wildi. Kui klaster satub “põrgu” alale, käivitub Põrgu boonus ja mänguväljale paisatakse 8 või 16 Wildi.

archangels salvation slot review

Scatteri sümbolid ilmuvad kahekaupa ja nende sümboliks on “S”. Kui saad neid ühe spinniga 3, käivitub tasuta spinnide voor, millel saad kasiino kulul spinnida 10, 15, 20 või 25. Mängu Wild-asendussümbliks on W Lion, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid, peale scatteri.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON dead or alive 2 slot

Dead or Alive 2

SOON wild worlds slot

Wild Worlds

SOON ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

SOON conan slot

Conan

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid