NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.81%
Loodud: 16/05/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.02 – €200
  • Võimalik võit: kuni 242,500 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Arcane Reel Chaos videot

Mängi Arcane Reel Chaos demo versiooni tasuta

Arcane Reel Chaos ülevaade

arcane reel chaos slot netent

“Arcane: Reel Chaos” on 5×3 mänguvälja ja 20 võiduliiniga Net Entertainment mängulooja slotikas. Mängu tegemisel on ainest saadud neljast superkangelasest, kes kõik üritavad linna kaitsta kurja Deep Pocketsi eest. Superkangelased ilmuvad välja just siis, kui neid kõige rohkem vajad ja pakuvad wild rullikuid, juhuslikke wilde, kuni 5-kordseid võidukordajaid ja re-spinne kuni 10-kordse võidukordajaga. Mitmetasandilises tasuta spinnide voorus võib võidukordaja kasvada 4 peale. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt pakub “Arcane: Reel Chaos” vanu müüre, mis tunduvat kuuluvat kirikule. Sümbolite hulgast leiad pildiga mängupakist tuttavad kaardid, lisaks superkangelased Flare, Zero. X, Chrono ja Psyop. Kuri Deep Pockets on aga kõige väärtuslikum sümbol ja maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 1,75, 7,5 ja 50 kordselt vastavalt 3, 4 ja 5 eest võiduliinis. Wild asendab kõiki teisi sümboleid võiduliinides peale scatterite.


– BOONUSED

“Arcane: Reel Chaos” mängul on juhuslikult käivituvad boonusfunktsioonid, mis põhinevad superkangelastel:

Psyop samal rullikul paigutuvad Wildid – kui Psyop jääb rullikutel pidama, ilmuvad välja kolm wildi, mis katavad sama rulliku kõik väljad, millel Psyop pidama jäi. Samal ajal võib Psyop pidama jääda 2 kuni 3 rullikul ja anda samamoodi 2 ja 3 täielikult wildidega kaetud rullikut.

Flare’i võidukordaja boonus – kui näed rullikutel Flare-sümbolit, tähendab see võidukordaja kasvamist 3, 4 või isegi 5 peale.

Chrono respinnid – funktsioon võib käivituda juhuslikult peale mistahes mittevõitnud spinni. Saad rullikuid uuesti tasuta keerutada niikaua kuni moodustub võiduliin. Iga spinni järel kasvab võidukordaja ühe võrra.

Tasuta spinnide voor – kolm scatterit rullikutel 1, 3 ja 5 käivitavad tasuta spinnide vooru.


– KOKKUVÕTE

“Arcane: Reel Chaos” on kahtlemata hea väljanägemisega mäng. Volatiilsuse poolest pigem kõrgemapoolne ja Zero ikooniga võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 491,5 kordselt. Boonustest tundub kõige parem olevat Chrono respinnid, kus tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita 1212,5 kordselt- seda 10 kordse võidukordaja abil.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
SOON divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
SOON twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

NetEnt Slotid 96.00% 29. Oct 2020
SOON vegas night life slot

Vegas Night Life

NetEnt Slotid 96.06% 8. Oct 2020
NEW dark king forbidden riches slot

Dark King: Forbidden Riches

Näita rohkem