Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 95.03%
Loodud: 25/01/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €1250
  • Võimalik võit: kuni 150,000 mündid

Vaata AP McCoy: Sporting Legends videot

AP McCoy: Sporting Legends ülevaade

ap mccoy sporting legends slot

Tahad õnne proovida koos vapra ratsanikuga? Siis ehk tasub proovida “AP McCoy: Sporting Legends” 5 rulliku ja 243 võiduliiniga slotimängu, mille on just sinu jaoks valmis teinud Playtech mängutootja. Nagu juba öeldud käib kogu trall poolhullu ratsaniku ümber, kes kasutab võidule kappamiseks Õnneratta, võidukordajate ja Winning Line tasuta mängude abi. Lisaks sellele on laual kolm progressiivset (kasvavat) jackpotti ja Playtechi eriline Power Play boonus. Mängul saad panuseid teha alates 25 sendist kuni 1250€ni spinni kohta.


– SÜMBOLID

Väljanägemiselt on “AP McCoy: Sporting Legends” üsna lihtne. Rullikud asetuvad mustal taustal ja muusikaks käib eepiline tümakas koos AP McCoy jutuvadinaga. Sümboliteks mängul on pildiga kaardid pluss trofee, võidusõidu kiivrid, aumärgid, AP McCoy hobuse seljas ja AP McCoy enda ikoon. Viimane, ratsaniku sümbol, on ka mängu kõige väärtuslikem ikoon ja kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse summa tagasi 4-, 10- ja koguni 100-kordselt!

ap mccoy sporting legends slot screen


– BOONUSED

Mängul on 3 wild-sümbolit, mis asendavad võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatterite. Scatteriks on boonusratas ja kui see jääb samal ajal pidama mänguvälja 1., 3. ja 5. rullikul, käivitub Õnneratta boonusvoor.

ap mccoy sporting legends slot review


– JACKPOTID

Nagu eelnevalt öeldud pakub “AP McCoy: Sporting Legends” kolme progressiivset jackpotipreemiat- päeva-, nädala- ja megajackpotte. Kõige suurem, nagu arvata võid on Sporting Legends Mega Jackpot, mis võib kasvada eriti suureks kuni lõpuks keegi õnnelik selle tasku pistab. Jackpotimängu võid pääseda mistahes spinniga ning selles voorus on üks kolmest jackpotist sulle igal juhul juba garanteeritud.


– KOKKUVÕTE

“AP McCoy: Sporting Legends” on korralik mäng, mis pakub eriti palju põnevust kõigile ratsaspordi fännidele. Mängu tavarežiimil saad väärtuslikemate sümbolitega võita päris palju, kuid eriti põnevaks läheb Winning Line tasuta mängudega, kus võidusummasid kergitavad wild-võidukordajad.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Rohkem infot

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee