Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 91.20%
Loodud: 05/12/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-4-4-3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Ankh of Anubis videot

Mängi Ankh of Anubis demo versiooni tasuta

Ankh of Anubis ülevaade

ankh of anubis slot playngo

Ankh of Anubis on Play ‘N Go nimelise kasiinomängude tootja slott viie rulliku ja 576 võiduliiniga. Teemaks on Antiik-Egiptus ja panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni spinni kohta. Vanal ajal oli Egiptus tõeline tsivilisatsiooni epitsenter ja paljude jaoks ka korralik kullaauk. Jõukad valitsejad lasid omale püstitada hiigelsuuri püramiide ja nautisid lõputuid hüvesid.

“Ankh of Anubis” slotil saad oma materiaalset olukorda parandada koos juhuslikult käivituva Anubis Wild funktsiooniga, mille ajal mänguväljale lisatakse hulgaliselt hiigelsuuri wilde ja tasuta spinnide voorus, kus võidupotentsiaali kasvatavad piiramatu hulk tasuta spinne ja erilised Ankh sümbolid. Kui läheb õnneks, võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 15 000-kordselt!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Ankh of Anubis” räägib loo kõikvõimsast Anubisest, kes valitses Egiptust üle 3000 aasta! Kuidas see võimalik on? Tegemist on Kreeka mütoloogia hauataguse elu ja surnute jumalaga, kelle karvane käsi muutis kõik, mida ta katsus, kullaks.

ankh of anubis slot screen

Taustal näed suursuguseid püramiide ning mänguväli pakub 3x4x4x4x3 formatsiooni 576 võiduliiniga. Sümbolite hulgas leiad lisaks standardsetele A, K, Q ja J piltidele temaatilisi käevõrusid, pühasid amulette ja skarabeusid. Võite saad vasakult paremale vähemalt kolme järjestikku paikneva sümboli eest.


– BOONUSED

“Ankh of Anubis” mängul teeb ilma juhuslikult käima minev Anubis Wild boonusvoor, kuid ka tasuta spinnide voorul pole viga. Püüa saada korraga vähemalt kolm püramiidi pildiga scatter sümbolit ning saad kuni 20 mänguvooru teha kasiino kulul.

ankh of anubis slot freespins


– KOKKUVÕTE

“Ankh of Anubis” on Play ‘N Go mängutootjale üsna iseloomulik pakkudes head väljanägemist, ja suhteliselt kõrget volatiilsust. Mängu ülesehitus on lihtne ja raha toovad sisse juhuslikult lisanduvad wild sümbolid.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem