Vaata Ancient Troy videot

Ancient Troy ülevaade

ancient troy slot

Ajaloo ehk kõige tuntumast legendist inspiratsiooni saanud “Ancient Troy” on Trooja sõja ainetel tehtud mäng, mille loojaks on Endorphina-nimeline mängulooja. Slotil on standardne 5×3 mänguväli 25 võiduliiniga. Saa osa ammustel aegadel aset leidnud sõjast, draamast ja reetmisest pöörates olukorra oma kasuks Wildide, Scatterite, tasuta spinnide ja võidukordajatega. Boonustest hakkab silma veel ülitulus “Risk Game” ja 5000 mündi väärtusega võrdne jackpot.

ancient troy slot screen


– PANUSTAMINE JA SÜMBOLID

Nagu ikka, tuleb võitude saamiseks järjestikkustel rullikutel kokku saada 3 või rohkem sama sümbolit. Selleks kasuta kuulsat Trooja Hobuse, vapra Hectori, imekauni Helena ja Achilleusi kõrgema väärtusega sümboleid. Kui rullikutel jääb pidama Helena ikoon, muutub see wildiks, mis laieneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi. Achilleus maksab 850 mündi väärtusega võrdseid võite ning Hector ja teised toovad sisse 30 kuni 600 mündi väärtusega võrdseid rahaauhindu.

Wild sümbol on Trooja Hobune ja see asendab kõiki teisi sümboleid peale Scatterite. 3, 4 ja 5 Wildi maksavad vastavalt 100, 500 ja 1000 mündi väärtusega võrdseid võite.

ancient troy slot review

Tasuta spinnide voor – proovi kätt 10 tasuta spinniga boonusvoorus saades mänguväljal 3, 4 või 5 Scatter sümbolit. Olenevalt tasuta spinnide vooru käivitanud scatterite arvust lisavad boonusvoorule põnevust ühe-, kahe- ja kolmekordsed võidukordajad.


– KOKKUVÕTE

“Ancient Troy” sobib nii algajale kui edasijõudnud mängijale, sest lisaks korralikule väljamakse protsendile õpid ka üht-teist huvitavat ajaloo kohta.

Meeldiks mängida Endorphina slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee