Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.02%
Loodud: 10/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €70
  • Võimalik võit: kuni 70,000 mündid

Vaata Ancient Fortunes: Zeus videot

Ancient Fortunes: Zeus ülevaade

ancient fortunes zeus slot microgaming

“Ancient Fortunes: Zeus” on Microgaming mängulooja 5 rulliku ja 10 võiduliiniga mäng, kus Olümpose mäel saad ka sina ennast jumalana tunda. Sümboliteks ongi Vana-Kreeka legendaarsed Zeus, Dionysus, Poseidon, Hermes ja Ares ning boonustest toob suuremat raha sisse Rolling Reels funktsioon, millel võid saada kuni 7-kordse võidukordaja. Proovi ka tasuta spinnide vooru kuni 70 tasuta spinniga, kus võidukordaja võib kerkida koguni 21ni. Tee panuseid alates 10 sendist 70€ni spinni kohta ja roni Olümpose tippu!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Ancient Fortunes: Zeus” on disainitud selliselt, et tekib tunne nagu päriselt hingaksid ninasõõrmetesse müütilise Olümpose mäe, kus Zeus ja teised jumalad elavad, jahedat õhku.

ancient fortunes zeus slot review

Sümboliteks on erinevad temaatilised ikoonid nagu maod, pantrid, kükloobid ja raisakullid. Veel parem, kui näed Dionysust, Poseidoni, Hermest ja Arest. Ares, kes on Kreeka mütoloogias sõjajumal, on neist muuseas kõige väärtuslikum ja 5 Arese eest võiduliinis saad tehtud panuse väärtuse tagasi 62,5 kordselt. Wild-asendussümbol Zeus asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid.


– BOONUSED

“Ancient Fortunes: Zeus“ mängu kõige olulisem boonus on Rolling Reels, mis maksab võite mõlemas suunas- nii vasakult paremale kui vastassuunas. Kombineeri võiduliin mängu tavarežiimis ning võiduliinis osalenud sümbolite asemele tekivad uued. Nii võid moodustada uue võiduliini ning mis veelgi olulisem- iga järjestikkune võit kergitab võidukordajat kahe, kolme ja seejärel seitsme peale.

ancient fortunes zeus slot screen

Tasuta spinnide voor – “Ancient Fortunes: Zeus” tasuta spinnide voor algab, kui saad võiduliinis 3, 4 või 5 Zeusi piksenoole kujundusega scatterit. Olenevalt boonusvoor käivitanud scatterite arvust teenid vastavalt 10, 15 ja 20 tasuta keerutust. Kolm või enam scatterit tasuta spinnide voorus käivitavad boonuse uuesti.

Ka tasuta spinnide voorus aitab Rolling Reels võidusummasid kasvatada ja võidukordajad on nüüd veelgi suuremad. Alustad kolmekordse võidukordajaga, jätkad seitsmekordse, 11-kordse ja maksimaalselt võid järjestikkuste võitudega saada ka 21-kordse võidukordaja!


– KOKKUVÕTE

“Ancient Fortunes: Zeus” on keskmise volatiilsusega mäng, millel võid tehtud panused väärtuse tagasi võita kuni 1399,3 kordselt. Kui sulle meeldib antiik-Kreeka teema ja mõned kasulikud boonused, siis miks mitte mängul oma õnne proovida?

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

SOON ping pong star slot

Ping Pong Star

NEW rising royals slot

Rising Royals

NEW jungle jim and the lost sphinx slot

Jungle Jim and the Lost Sphinx

book of oz lock n spin slot

Book of Oz Lock n Spin

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee