Playtech Logo
  • Pakkuja: Playtech
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 95.48%
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €2500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
  • Avaldati: 12.10.2018

Anaconda Wild ülevaade

anaconda wild slot

Anaconda Wild on 6 rulliku ja 50 võiduliiniga Playtechi slotimäng, mida saad mängida panustel alates 25 sendist kuni 500€ni spinni kohta. Mängu tegevus leiab aset iidse maiade impeeriumi ajastul, kus aarded vedelesid vaat et niisama laiali– ole mees ja nopi need lihtsalt üles! Lihtne, kuid samas atraktiivne mäng pakub ahvatlevat “Kivimao” boonust, milles madu vingerdab rullikutel ja jätab endast maha väärtuslikke asendussümboleid- Wilde ja käivitab tasuta re-spinne. Wild on mängus kõige väärtuslikem sümbol ja võib sulle sisse tuua sinu panusest 2000 korda suurema võidu- ja nii igal spinnil!

Kas suudad läbi murda tihedast džunglist ja vältida võsas varitsevaid ohte nagu tigedad jaaguarid ja surmavalt mürgised lõgismaod? Anaconda Wild on visuaalselt nauditav mäng, mille taustal kõrgub maiade püha tempel. Sümboliteks on kaardimastid, teemantid, mündid, sõrmused ja aardekirstud. Sulle on seltsiks ka maiade naissõdalane ning kui saad võiduliinis neid 5 või 6, makstakse sulle välja sinu tehtud panuse summast 20 korda suurem võit.

anaconda wild slot screen

Kogu äktšion on fokusseeritud Wild-sümboli ümber- mistahes väljal see maandub, käivitab see mängu ainsa boonusfunktsiooni. Selleks on nagu juba mainitud- ”Kivimao” boonus. Iga mao liigutus annab sulle tasuta re-spinne ja rohkem Wilde. Boonusvoor lõppeb, kui madu jõuab tagasi oma teekonna alguspunkti- väljale, kuhu Wild-sümbol algselt pidama jäi. Peale “Kivimao” boonuse mängus muid boonuseid ei ole- tasuta spinnid oleks ehk ära kulunud…

Veel tasub mainida, et erilise hea õnne korral võib terve mänguväli kattuda Wildidega ning siis saad oma tehtud panuse summa tagasi lausa 2000 kordselt!

Jäta meelde, et Anaconda Wild on müütilise atmosfääriga kergesti jälgitav mäng. Mängus on küll ainult üks boonus, kuid võite maksab see välja küllaga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

baam boom slot

Baam Boom

american dad slot

American Dad

roaring wilds slot

Roaring Wilds

age of the gods goddess of wisdom slot

Age of the Gods: Goddess of Wisdom

Näita rohkem