SpinPlay Games Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: SpinPlay Games + Microgaming
RTP: 94.20%
Loodud: 26/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid

Vaata Amazing Link Apollo videot

Amazing Link Apollo ülevaade

Amazing Link: Apollo on SpinPlay ja Microgaming nimelise mängutootja Kreeka jumalate teemaliste mängude seeria teine slotikas. Lisaks on sama seeria mängudest juba mängijatele tuttav Zeus.

Amazing Link: Apollo on valminud koostöös SpinPlay Games nimelise mängustuudioga ning see pakub 5×3 positsioone 20 võiduliiniga. Mängul on kõrge volatiilsus ja hea võidupotentsiaal. Teeni lisa hajasümbolite, tasuta spinnide ja korduvkeerutustega!

amazing link apollo slot screen

Amazing Link: Apollo mängul saad panuse väärtuseks valida 20 sendist 50 euroni mänguvooru kohta. Hea õnne korral võid panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.


Boonused

Amazing Link: Apollo mängu wilde on nii tavalisi kui ka paljunevaid. Neist viimased laiuvad sama rulliku kõigile väljadele, millel need peatuvad. Kui wildid moodustavad iseseisva võiduliini, saad panuse väärtuse tagasi kümnekordselt.

Mängu peamine lisa on aga tasuta keerutused, mille saamiseks vajad minimaalselt kolme hajasümbolit.

Amazing Link lisa pole ka paha. Selle puhul vajad vähemalt kuute Amazing Cash sümbolit, et proovida kolme korduvkeerutust.


Kujundus ja sümbolid

Amazing Link: Apollo põhineb Kreeka jumalatel, kes lõõgastuvad parkides ja templites. Lisaks kaardimängust tuttavatele ikoonidele näed ka harfe, valgeid hobuseid, templeid ja Apollo kujutist.


Kokkuvõte

Amazing Link: Apollo on Kreeka jumalate teemaline mäng, mis jätkab Microgaming mängutootja sama seeriat. See ei paku kuigi palju unikaalsust, aga Amazing Reels tasuta spinnide ajal on ometigi lahe.

Meeldiks mängida SpinPlay Games slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

SpinPlay Games Microgaming Slotid 96.33% 2. Sep 2021
alice in wildland slot

Alice in WildLand

SpinPlay Games Microgaming Slotid 96.33% 3. Mar 2021
amazing link zeus slot

Amazing Link Zeus

Näita rohkem