NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.42%
Loodud: 25/03/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.1 – €200
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Vaata Aloha! Cluster Pays videot

Mängi Aloha! Cluster Pays demo versiooni tasuta

Aloha! Cluster Pays ülevaade

aloha cluster pays slot

“Aloha! Cluster Pays” on 5 rulliku ja 10 võiduliiniga mäng maailma tuntuimalt slotimängude loojalt Net Entertainment. Kui sulle meeldivad Hawaii hulatüdrukud ja multikakujundus, siis see mäng või olla midagi just sinule. Rullikute kujundus mängul on aga midagi uut ja huvitavat. Kõikidel sümbolitel on temaatiline kujundus ja need asuvad Hawaii küla taustal. Mängi kohe pärisraha peale või õpi mängu tundma alguses demoversioonis.

aloha cluster pays slot screen


– BOONUSED

Mängus saad võite, kui sümbolid moodustavad klastri. See tähendab, et üheksa või enam sama sümbolit peavad omavahel oleme järjestikku kas horisontaalselt või vertikaalselt. Asendussümboliks on kast küsimärgiga, mis asendab klastris kõiki teisi sümboleid peale tasuta spinnide oma.


– “STICKY WIN” RE-SPINNID

Iga võidu järgselt saad õnne proovida Sticky Win re-spinnidega. Selles voorus jäävad võidu toonud sümbolid omale kohale ja rullikud keerlevad ainult ülejäänud võidu mitte toonud sümbolitega. Kui klaster suureneb, jäävad uued sümbolid jälle omale kohale ja ülejäänud sümbolid keerlevad uuesti.

aloha cluster pays slot review


– TASUTA SPINNID

Tasuta spinnide sümbol on kirjamark ja kui saad neid rullikutel kolm või enam, algab tasuta spinnide voor. Tasuta spinnide arv sõltub sellest, mitme sümboliga voor käivitus. Mängu tavarežiimis saad võita 9 kuni 12 tasuta spinni.
Tasuta spinnide voorus on “Symbol Drop” funktsioon, mis tähendab, et madalama väärtusega sümbolid eemaldatakse ja asendatakse väärtuslikematega. Kui sul ei õnnestu tasuta spinnidega midagi võita, saad uusi spinne nii kaua kuni lõpuks võidad.


– KOKKUVÕTE

Kui igatsed päikeselist Hawaid ja võimalust võita tõsiselt suur rahasumma, tasub kätt proovida just sellel lõbusal mängul. Kvaliteetne meelelahutus on tagatud Hawaii- stiilis taustamuusika ja kõrgetasemeliselt teostatud graafilise poolega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid