Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.09%
Loodud: 11/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 4,500 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

All Star Knockout ülevaade

all star knockout slot yggdrasil

All Star Knockout on Yggdrasil Gaming nimelise mängulooja slotikas 5×4 mänguvälja ja kahekümne võiduliiniga. Tegemist on puuviljade teemalise mänguga, millel saad panuse suuruseks valida 20 sendist 400 euroni keerutuse kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

All Star Knockout on tempokas mäng, millel hulgaliselt puuvilja sümboleid. Proovi pihta saada madalama väärtusega võiduliinidele sidrunitest, ploomidest, apelsinidest ja kirssidest või kasuta siniseid-, valgeid- ja punaseid seitsmeid.

all star knockout slot screen

Väärtuslikem on Knockout-ikoon, mille eest teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 1,5, 3 ja 5 kordselt, kui suudad neid võiduliinis saada vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

Auhinnatabel on eriline lisafunktsioon, mis asub mänguväljast madalamal. Sellel on viis positsiooni, millest igaüks võib vabalt täituda tähekestega. Nüüd, kui tähed rullikutel pidama jäävad, hakkavad ka auhinnatabeli väljad samamoodi tähekestega täituma. Kui auhinnatabel on veel tühi, tulevad appi kaksteist boonustähekest, mis võtavad auhinnatabelis automaatselt kohad sisse.

Kui üks või rohkem auhinnatabeli välja saab omale vähemalt viis tähekest, läheb käima boonusvooru viie keerutusega kasiino kulul.


– KOKKUVÕTE

All Star Knockout on lihtne mäng, mis meenutab pisut vanemat tüüpi puuviljaslotte. Tempokas mäng pakub keskmist volatiilsust ja võimalust tasuta spinnide voorus pihta saada ka viiekordsele võidukordajale. Kuigi puuviljaslotid on mängijate hulgas alati populaarsed, siis sellel korral oleks All Star Knockout mängult oodanud ehk midagi pisut originaalsemat.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem