BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.43%
Loodud: 01/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 8×8
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 50,000 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid

Alien Antix ülevaade

Alien Antix on Blueprint Gaming nimelise kasiinomängude tootja 8×8 mänguväljaga tulnukate teemaline slotikas. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja boonustest on esindatud kosena langevad sümbolid, kasvava võidukordajaga wild asendussümbolid ja tasuta spinnidega boonusvoor kolossaalsete ikoonidega.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Alien Antix mängul tulevad kokku kamp maaväliseid olendeid, kes maanduvad planeedil Maa üllatavalt rahumeelsete plaanidega. Taustale ongi sätitud lõputuna näiv avakosmos ja kõrvu kostub kohe ka pisut veider taustamuusika. 8×8 positsioonidel näed hulka tulnukaid, kes kõik tehtud multika stiilis kujundusega.

alien antix slot screen

Püüa saada järjestikkustel positsioonidel vähemalt viis sama sümbolit, kuid võita võid vabalt ka samadest ikoonidest moodustunud klastrite abil. Kõige väärtuslikum elukas on oranž ühesilmaline tulnukas. Kui saad neid korraga näiteks 25, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi koguni sajakordselt.


– BOONUSED

Alien Antix mängul moodustuvad võidud kosena langevatest sümbolitest. Peale iga võiduklastri moodustumist käivitubki Cascading Symbols boonusvoor, kus võiduliinis osalenud ikoonid asenduvad uutega. Nii võid sama raha eest võita mitu korda järjest ilma oma raha juurde panemata.

alien antix slot bonus

Wild asendussümboli tunned ära keerise pildi järgi ja ja nagu nimigi ütleb, aitab see võiduliinides teisi sümboleid asendada. Kui wild on osa võidukast klastrist, liigub see järgnevale tühjale positsioonile enne, kui käima läheb järgmine keerutus.


– KOKKUVÕTE

Alien Antix on klassikalise väljanägemisega lihtne mänguautomaat, millel suurelt võid võita Multiplying Wilds boonusvoorus, kus võidukordaja võib lõputult kasvama jääda. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 50 000 kordselt.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

BluePrint Gaming 96.32% 24. Sep 2019
dork the dragon slayer slot

Dork the Dragon Slayer

Näita rohkem