Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.50%
Loodud: 21/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 420,500 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Vaata Aldo’s Journey videot

Aldo’s Journey ülevaade

aldos journey slot yggdrasil

Aldos Journey on Yggdrasil Gaming nimelise mängulooja slotikas, mis pakub elamusi 5×5 positsioonidega mänguväljal 65 võiduliiniga. Tegemist on mänguga, mis räägib põneva loo rändavast kaupmehest Aldost seiklemas läbi nelja linnas. Panuse suuruseks saad valida 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja kasu lõigata rändavatest wildidest ning viite tüüpi tasuta spinnidega boonusvoorudest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Aldo’s Journey“ on Yggdrasilile omaselt suurepärase graafikaga. Mäng on kujundatud multika stiilis nii, et taustal kruvib pinget kaasahaarav taustamuusika. Retk viib sind läbi eksootiliste riikide nagu Itaalia, Mongoolia, Pärsia ja Hiina ning võite saad nagu ikka vasakult paremale järjestikkustel rullikutel samu sümboleid reastades.

aldos journey slot screen

Lisaks tuttavatele kaardimasti sümbolitele on mängus ka väärtuslikumad juveelide ikoonid, mis maksavad panuse tagasi 0,4-, 0,8- ja kahekordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Wilde on kolme tüüpi ning need võivad mistahes mängu hetkel pidama jääda kõigil rullikutel.


– BOONUSED

“Aldo’s Journey“ mängul on boonuseid märksa rohkem kui mõnel teisel sama tüüpi slotil. “Journey wild” on üks parematest lisadest- sümbol, mille tunned ära Aldo pildi järgi. Iga spinni järel liigub ikoon ühe koha võrra edasi asendades teisi sümboleid võiduliinides. Kui wild jõuab mänguvälja keskmisele positsioonile, lisandub mänguväljale kuni üheksa wildi koos kuni neljakordse võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

“Aldo’s Journey“ on kahtlemata nii põnev kui samal ajal lõbus. Journey wild aitab sind lisanduvate wild asendussümbolite ja võidukordajatega, mis võivad kerkida ka kuni nelja peale. Wildid omakorda teevad võiduliinide moodustamise märksa lihtsamaks. Tasuta keerutustega boonusvoor on siiski kõige tulusam, sest massiivse üheksakordse võidukordajaga võid tehtud panuse tagasi saada ka kuni 4205-kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem