Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.23%
Loodud: 04/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Vaata Aladdin and the Sorcerer videot

Aladdin and the Sorcerer ülevaade

aladdin and the sorcerer slot pragmatic

Aladdin and the Sorcerer on viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga mäng Pragmatic Play nimeliselt slotimängude loojalt. Mängu pearollis on vapper Aladdin ja võlur ning tulu tõuseb hulgast boonusfunktsioonidest nagu teineteisega külgnevad wildid, respinnid ja võidukordajad. Panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 100 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Aladdin and the Sorcerer” räägib loo vaesest vargapoisist, kelle ainus lootus ellujäämiseks on teiste tagant näppamine. Ühel päeval aga kõik muutub, kui poisikese kätte satub imelamp. Sloti taustale on paigutatud kaunilt kujundatud koobas, kus lähebki tõsisemaks arveteklaarimiseks.

aladdin and the sorcerer slot screen

Mänguväljal näed hulka väärtuslikke juveele, millest tulusaim on kullast äärtega punane kalliskivi. Selle eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 3,75-, 10- ja 50-kordselt, kui tabad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Täpselt sama suurt raha lükkad kokku wild asendussümbolitega, kui suudad neid kombineerida rullikutel 2, 3 ja 4.


– BOONUSED

“Aladdin and the Sorcerer” mängu kaks peategelast on mõlemad võimelised täitma wildi kohustusi. Aladdin võib välja ilmuda esimesel ja võlurist džinni näed tõenäoliselt viiendal rullikul. Kui kumbki neist oma nägu näitab, saad igal juhul mänguväljale kuni kuus wildi juurde.

Juhtuma hakkab aga siis, kui Aladdin ja džinni peatuvad samal ajal. Nii esimene kui ka viies rullik kattuvad nüüd täielikult wildidega ja järgneb respinnide seeria. Kui ilmub veel Aladdine, saad jälle kuni kuus wildi.


– KOKKUVÕTE

“Aladdin and the Sorcerer” pakub Araabia stiilis meelelahutust võimalusega lõigata kasu wildidest, respinnidest ja võidukordajatest. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 6532-kordselt!

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem