Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 94.28%
Loodud: 20/08/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7-7-5-5-5-7-7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,262 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Agent of Hearts videot

Mängi Agent of Hearts demo versiooni tasuta

Agent of Hearts ülevaade

agent of hearts slot playngo

PlaynGO kutsub mängijad veelkord Alice Imedemaale ning sellel korral on temaatilise mängu nimeks Agent of Hearts. Lewis Carroll nimelise kirjaniku sürreaalsel romaanil põhinev slotikas pakub seitset rullikut, klastreid ja kukkuvaid ikoone.

Püüa pihta saada tegelaskujude sümbolitele, et lahti lukustada neli Agendi boonust. Teine oluline lisa on tasuta spinnid. Veel võib ilmuda wild asendussümboleid siis, kui keerutus võitu ei too.

Agent of Hearts on volatiilne mäng, mille võitude saavutamiseks vajad vähemalt viite sama sümbolit. Panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ja selle tagasi võita kuni 5,262-kordselt.


Kujundus ja sümbolid

Agent of Hearts on Rabbit Hole Riches mängude seeria kolmas slotikas, mille eelkäijateks Rabbit Hole Riches ja Court of Hearts. Tuttavlikul Alice Imedemaa stiilis tehtud mänguväljal on neli väga sarnast tegelaskuju ja neli vähemväärtuslikku kalliskivi ikooni.

Agent of Hearts mängul on palju nii-öelda liikuvaid osi, mänguväli on suur ja nagu juba öeldud langevad sümbolid positsioonidele kosena. Sellegipoolest mõjub see sobilikult ka mobiilis mängimiseks.

agent of hearts slot screen


Boonused

Agent of Hearts pakub lausa seitset erinevat boonuvooru nende hulgas järjest lisanduvad wild asendussümbolid. Lisadele saad ligi siiski ainult tasuta spinnide läbi. Wildidega on nii, et võid neid korraga saada kuni seitse ja peale asendussümbolite mängu paiskamist arvutatakse uus võimaliku võidu väärtus.

Tasuta spinnid on võimalikud, kui saad korraga vähemalt kolm võtme ikooni.


Kokkuvõte

Agent of Hearts pakub originaalset sisu ja mängu ülesehitust. Boonuste valik on tehtud äärmiselt mitmekesiseks.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem