Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.60%
Loodud: 26/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 60,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata Agent Jane Blonde Returns videot

Agent Jane Blonde Returns ülevaade

agent jane blonde returns slot microgaming

Agent Jane Blonde Returns on järg klassikuks saanud Agent Jane Blonde mängule, tootjaks ikka Microgaming ja rullikuid 5. Panuseid saad teha alatest 5 sendist 400€ni spinni kohta ja võite kombineerida kasutades 15 võiduliini. Mängul on ka kasulik respinnide boonus, millel scatterid muutuvad oma kohale jäävateks wildideks ja uued wildid boonusvoorus annavad sulle respinne järjest juurde.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Väljanägemise poolest näeb mäng tunduvalt parem välja kui selle eelkäija. Mängul on nostalgiline retro-kujundus ning teemaks ikka spioneerimine ja intriigid. Rullikute taustaks on öine linn ja sümbolite hulgast võid leida kellasid, laptoppe, autosid, sularaha ja käekotte.

agent jane blonde returns slot screen

Samuti näed nelja erinevat Agent Jane Blonde sümbolit, millel kaunis spioonitar näitab ennast sukeldumiskostüümis kübara ja stiilsete prillidega.


– WILDID JA BOONUSVOOR

Agent Jane Blondi nägu on wild asendussümbol, mis asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale mängu logo. Agent Jane Blonde Returns logo on ka mängu scatteriks ja kui saad vähemalt kaks scatterit korraga, lähebki respinnide voor käima. Respinnide voorus muutuvad scatterid wildideks ja jäävad järgneva respinni ajaks oma kohale. Kui saad respinniga wilde, jäävad ka need oma kohale ja saad veel korra tasuta spinnida. Boonusvoor saab läbi, kui ühtegi uut wildi mänguväljal ei teki või kui täidad kõik mänguvälja positsioonid wildidega.

agent jane blonde returns slot review


– KOKKUVÕTE

“Agent Jane Blonde Returns” on hea väljanägemisega mäng, millel on ainult üks boonusvoor- respinnid. Tegemist on madala volatiilsusega mänguga, mis sobib mängijale, kes ei soovi suuri riske võtta. Maksimaalselt võid iga spinni ajal tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 300 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem