Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.30%
Loodud: 24/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3 (x2)
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 488,860 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Age of Asgard videot

Age of Asgard ülevaade

age of asgard slot yggdrasil

“Age of Asgard” on Yggdrasil Gaming nimelise mängulooja slotikas, mis pakub äktšionit viiel rullikul neljakümne võiduliiniga. Naudi populaarset Norra mütoloogia teemat nii, et samal ajal lõikad kasu üks-ühe vastu võitlustest, tasuta -ja respinnidest ning paljunevatest wild asendussümbolitest. Panuse suuruseks saad valida alates 20 sendist 200 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Yggrasil Gaming mängulooja slottidele omaselt jätab ka “Age of Asgard” tõeliselt vaimustava esmamulje. Taustaks on suudetud sättida muusika, mis teeks silmad ette ka “Vikings” teleseriaali lüürikale, samal ajal kui meeleolu loomiseks on tausta kujunduses kasutatud lumiseid mäetippe ja viikingite skulptuure, mis tuttavad igale kiivamale Skandinaavia kultuuri kummardajale.

age of asgard slot screen

Rullikud on sätitud puidust onnikese sisse, mida valvavad tähelepanelikud valvurid. 5×3 asetusega mänguväljal näed väärtuslikke viikingute jumalaid, koletisi koos pisemaid võite maksvate sümbolitega. Võiduliine on kokku 40.


– BOONUSED

Wild asendussümboleid on mängul kaks- naissõdalane ja koletis ning mõlemad asendavad , võiduliinides puudujäävaid ikoone. Samuti on need võimelised nihkuma sama rulliku kõigile väljadele, millel need peatusid.

Tasuta spinnide voorus saad 10 keerutust kasiino kulul, kui mänguväljal jääb pidama kolm tasuta spinnide boonussümbolit. Mänguväli paisub 5×6 suuruseks ja võiduliine lisandub 10.


– KOKKUVÕTE

“Age of Asgard” on Yggdrasil Gaming mängulooja üks paremaid mänge- seda nii välimuse kui boonuste rohkuse poolest. Suurelt võid võita ka mängu tavarežiimil ilma boonusteta, kuid Ragnarok tasuta spinnide voorus näiteks ilmuvad ainult väärtuslikumad suuremaid võite maksvad sümbolid, millega skoorimine on imelihtne. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 2444-kordselt.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem