Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.52%
Loodud: 21/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €15
  • Võimalik võit: kuni 5,600 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata African Quest videot

African Quest ülevaade

african quest slot microgaming

African Quest on Microgaming nimelise mängulooja slotikas viie rulliku ja 1024 võiduliiniga, mis viib mängija privaatsafarile Aafrika südamesse. Tegemist on keskmise volatiilsusega mänguga, millel koged savanni keskkonnas suurte kiskjate kirge ja võimu.

Alusta sellest, et valid endale sobiva panuse suuruse 10 sendist 15 euroni spinni kohta. Seejärel tuleb loota heale õnnele, sest tänu Paid Respins ja tasuta spinnidele võid pihta saada ka kuni 64-kordsele võidukordajale.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

African Quest näeb välja täpselt selline mäng, mis on võimeline tekitama tunde nagu oleksid ise lõvikarja keskel ja jagaksid maid raevukate ninasarvikutega. Taustale on sätitud stiihiline savann ja lisaks standardsetele A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele leiad rullikutel ka sebrasid, kaelkirjakuid, ninasarvikuid ja elevante.

african quest slot screen

Lõvi nimega Kubwa on aga kõige väärtuslikum sümbol, mis maksab tehtud panuse väärtuse tagasi 0,5, 1,2, 2,5 ja 7,5 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5. Mis veel parem- lõvi sümbolid võivad pidama jääda ka sümbolite kogumina, mis muidugi tähendab veelgi pirakamaid rahalisi võite.


– BOONUSED

Päikeseloojangu taustale sätitud puu on wild. See võib pidama jääda kolmel keskmisel rullikul ja asendab mistahes teisi tavaikoone võiduliinides.

Paid Respins on kasulik funktsioon, kui soovid mistahes rullikut eraldi uuele ringile saata, kuid eriti suur võidusadu võib alata ka tasuta spinnidega boonusvoorus.


– KOKKUVÕTE

African Quest näeb hea välja, kuid sloti põhiline väärtus tuleb välja tasuta spinnide voorus wild võidukordajatega. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 5600 kordselt.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem