Alchemy Gaming Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Alchemy Gaming + Microgaming
RTP: 94.10%
Loodud: 21/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.30 – €37.50
  • Võimalik võit: kuni 30,000 mündid

Vaata Africa X Up videot

Africa X Up ülevaade

Alchemy Gaming ja Microgaming koostöös valminud slotikas Africa X Up on üles ehitatud silmas pidades kogenenumaid mängusõpru. Suurepäraselt kujundatud mänguautomaadil on suur volatiilsus, võidukordajad ja kopsakad maksimaalsed võidud.

africa x up slot screen

Africa X Up mängul on 243 võiduliini ja 5×3 positsioonidega mänguväli. Kui hästi läheb, saad tasuta spinne võidukordajatega ning sama rulliku kõigile väljadele paljunevaid wilde. Jackpoti väärtus on panuse väärtusest 30,000-korda suurem.


Boonused

Wild asendussümboli tunneb ära W logo järgi, millel on futuristik disain. Nagu ikka asendab see võiduliinis teisi sümboleid, samal ajal on see võimeline moodustama ka iseseisva võiduliini. Vähemalt viie wildi eest saad panuse väärtuse tagasi viiekümne kordselt.

Lisaks wildile on mängul ka hajasümbol, mille tunneb ära X UP logo järgi. Selle abil saad kasvatada võidukordaja väärtust.

Püüa saada minimaalselt kolm hajasümbolit, et käivitada tasuta spinnid kuni 25-kordse võidukordajaga. Tasuta spinnide vooru alustad kaheksa mänguvooruga kasiino kulul, kuid boonusvooru võid käivitada mitu korda järjest.

Meeldiks mängida Alchemy Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Alchemy Gaming Microgaming Slotid 96.36% 12. Oct 2020
reel gems deluxe slot

Reel Gems Deluxe

Näita rohkem