Triple Edge Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Triple Edge Studios + Microgaming
RTP: 96.03%
Loodud: 05/12/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 10,000 mündid

Vaata Action Ops: Snow & Sable videot

Action Ops: Snow & Sable ülevaade

action ops snow and sable slot microgaming

Triple Edge Studios ja Microgaming mängutootjate koostöös valminud “Snow & Sable” on 5 rulliku ja 10 võiduliiniga fantaasiateemaline põnevusslott, millel saad panuseid teha alates kõigest 10 sendist spinni kohta. Maksimaalne panus on 100€.

Ühenda jõud kuritegevuse vastu võitleva duoga ja looda, et sulle tulevad võidukombinatsioonide moodustamisel appi väärtuslikud samal rullikul paiknevad Wildid. Alati kuluvad marjaks ära ka tasuta spinnid, millega mängides saad standardsele mänguväljale juurde kaks wildidega täidetud lisarullikut, et aidata sind tehtud panuse summa tagasi võita 1000 kordselt.


– SÜMBOLID

“Snow & Sable” kujundus on tehtud futuristlikku disaini kasutades ja multika stiilis graafikaga. Sümboliteks on pildiga kaardisümbolid A, K, Q ja J pluss kellad, prillid, putukad ja autod. Veel võid kohata soobli, lume ja erisuguste wildide sümboleid.

action ops snow and sable slot screen

“The Snow and Sable” wild sümbolid asendavad võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale scatteri. 5 wildi võiduliinis maksab sinu tehtud panuse summa tagasi 100 kordselt. Erinevatest elementidest koosnev wild pakub kuni 50 korda suuremaid võite võrreldes tehtud panuse väärtusega.


– BOONUSED

Lisaks samal rullikul paiknevate Wildide boonusele on suurvõidu tabamisel oluline roll tasuta spinnide boonusel. See algab, kui rullikutel jäävad korraga pidama 3, 4 või 5 Snow & Sable logo scatterit. Vastavalt logode arvule saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2, 10 või 100 kordselt ja 10, 15 või 20 tasuta spinni pealekauba.


– KOKKUVÕTE

“Snow & Sable” mäng on silmapaistva kujundusega ja keskseks boonuseks on tasuta spinnide voor. 2 fikseeritud wild-rullikut aitavad koju tuua tehtud panuse väärtusest 1000 korda suurema võidu. Samas pane tähele, et tegemist on kõrge volatiilsusega mänguga, mis tähendab, et vahel ei pruugi sa üldse midagi võita.

Meeldiks mängida Triple Edge Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem