Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.18%
Loodud: 22/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €50
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid

Vaata A Dark Matter videot

A Dark Matter ülevaade

a dark matter slot microgaming

A Dark Matter on viie rulliku ja viie võiduliiniga mäng Microgamingu nimeliselt slotimängude loojalt. Tegemist on pisut Halloweeni stiilis mänguga, mis mõeldud ainult julgetele. Panuse suuruseks saad valida alates 5 sendist 50 euroni spinni kohta ja suurte võitude püüdmisel aitavad Vallatuvad Wildid, mis suudavad katta kuni kolm rullikut täielikult wildidega. Sama võib juhtuda ka tasuta keerutuste voorus, kus saad võitudele lisaks kahekordse võidukordaja.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“A Dark Matter” räägib loo väikeses Inglismaa linnas Stonehurstis salapäraselt kaduvatest inimestest. Atmosfäär on sünge ja ellu jäävad ainult need, kes suudavad uue reaalsusega kohaneda. Rullikute näed lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka loo peategelasi, kelle abil võid saada suuremaid võite.

a dark matter slot screen

Habemega lord on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse väärtuse tagasi 240-kordselt, kuid saad neid võiduliinis viis. Mängu logo on wild ja see asendab võiduliinides teisi puuduolevaid tavasümboleid.


– BOONUSED

Kui wildid jäävad samaaegselt pidama rullikutel 2 ja 4, kattub nende vaheline kolmas rullik täielikult wildidega. Tasuta spinnide voorus lähevad asjad veelgi huvitavamaks, sest saad 12 keerutust kasiino kulul võimalusega iga scatteri ilmumisel teenida ühe priispinni juurde. Selleks, et boonusvooru pääseda, vajad aga, et 2, 3 ja 4 rullikul jääks alguses kolm scatterit korraga pidama. Mistahes võitudele boonusvoorus rakendub kahekordne võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“A Dark Matter” on graafiliselt perfektne mäng, mis räägib loo ühe väikelinna hämarast saladusest. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada kuni 2400-kordselt. Ka boonuseid on hulgaliselt nagu näiteks tasuta keerutuste voor kahekordse võidukordajaga.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee