Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.00%
Loodud: 14/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €25
  • Võimalik võit: kuni 225,300 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Vaata 9K Yeti videot

9K Yeti ülevaade

9k yeti slot yggdrasil

9k Yeti on 4ThePlayer nimelise tarkvaratootja müütiline mäng, mis räägib loo salapäraste jetide tegemistest. Slotikas on kujundatud Yggdrasil Gaming mängulooja mänge pakkuvate kasiinode jaoks ning nagu nimigi ütleb, on peategelase rollis just need lume-ja mägedevalitsejad.

Mänguväli pakub 6×4 positsioone ja võiduliine on 4096. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 25 euroni spinni kohta ja hea õnne korral võid küündida ka sloti peavõidu 225 300 euroni.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu juba öeldud on “9k Yeti” mängu fookuses legendaare jeti, kellest kõik räägivad, kuid keda ometigi keegi kunagi näinud ei ole. 9k Yeti slotil lubame, et sa selle metslasega kohtud ning juhtuma hakkab see kõrge mäe tipus.

9k yeti slot screen

Sümbolite hulgas, mis aitavad võite kombineerida leiad lisaks jetile ka mägironijaid, lõkkeplatsi, nööri ja standardsed kaardimängust tuttavad madalama väärtusega ikoonid.


– BOONUSED

9k Yeti mängu wild on Mäe ikoon, mis asendab võiduliinides teisi puudujäävaid ikoone. Scatterteid, mis käivitavad tasuta spinnidega boonusvooru, wild siiski ei asenda. Püüa saada vähemalt kolm scatterit, et pääseda boonusvooru. Olenevalt boonusvooru käivitanud scatterite arvust võid saada ka kuni 88 tasuta keerutust.

9k yeti slot review

Kui samal ajal ilmuvad välja omavahel külgnevad wildid ja Jeti ikoonid, käivitub tulus Lumetormi boonus. Torm liigutab mänguväljal sümboleid ringi seni kuni moodustub vähemalt üks võiduliin.


– KOKKUVÕTE

9kYeti on jetide teemaline slotikas, millel võid tehtud panuse tagasi võita kuni 9012-kordselt. Nagu juba võid aimata on tegemist äärmiselt volatiilse mänguga, millel suurvõitudeni küündid wildide, scatterite ja lumetormi boonuse abil.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem