Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.24%
Loodud: 10/03/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €60
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

9 Pots of Gold ülevaade

9 pots of gold slot microgaming

Microgaming ja Gameburger Studios mänguloojate koostöös on valminud järg 9 Masks of Fire mänguautomaadile ning nimeks sellel 9 Pots of Gold. Kujundust on mõne võrra muudetud ja hookus-pookus, valmis said Iiri rahvuse teemaline slotikas.

9 Pots of Gold annab mängijale võimaluse võite taga ajada viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga mänguväljal. Panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 60 euroni keerutuse kohta ja tehtud panuse tagasi võita kuni 2000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Samal ajal kui 9 Pots of Gold pakub hulka omapäraseid lisafunktsioone, on selle teema üsna kulunud- Iiri kultuuril põhinev.

9 pots of gold slot bonus

Sellegipoolest on kujunduse tegemisel vaeva nähtud ja lõpptulemus on igati sümpaatne. Sümbolite hulgas näed kullapada, seitsmete kolmikut, seitsmete paari, üksikseitsmeid, kübaraid ja muud teemaga seonduvat.


– BOONUSED

Mürgiseene pildiga wild asendussümbol võib mängu tuua äkilise pöörde. Tegemist on boonusikooniga, mis asendab võiduliinides mistahes teisi sümboleid ja on võimeline moodustama ka täiesti iseseisva võiduliini. Proovi saada wild kõigil positsioonidel võiduliinis ning teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 125 kordselt.

9 pots of gold slot screen

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme scatter sümbolit ja seda kindlasti keskmistel rullikutel. Tasuta spinnide boonusrattal otsustatakse, mitu priikeerutust täpselt saad.

Samuti võid kasu lõigata “Pot Pays” funktsiooniga, seda muidugi juhul, kui tabad korraga vähemalt kolm Kullapada. Nii võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 2000 kordselt.


– KOKKUVÕTE

9 Pots of Gold on kahtlemata sarnane lugematule arvule teistele Iiri teemalistele mängudele. Kui aga nautisid samade mänguloojate 9 Masks of Fire nimelist slotti, siis võib sulle vabalt ka see meeldida.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem