Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.24%
Loodud: 16/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €60
  • Võimalik võit: kuni 120,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Vaata 9 Masks of Fire videot

9 Masks of Fire ülevaade

9 masks of fire slot microgaming

9 Masks of Fire on Gameburger Studios nimelise mängustuudio teine mäng, mida pakutakse Microgaming mängulooja platvormil. Tegemist on slotiga, mille tegemisel on inspiratiooni saadud Aafrika mitmekesisest looma- ja taimeriigist. Mänguväli pakub positsioone viiel rullikul nii, et võite saavutad kasutades 20 erinevat võiduliini.

Eduka võiduseeria tegemiseks saad abi wild-asendussümbolitest, scatter boonussümbolitest ja tulutoovast Jackpot-mõõdikust. Panuse suuruseks saad valida olenevalt oma mängustrateegiast 20 sendist 60 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“9 Masks of Fire” on saladusliku nimega mäng, millel mängima asudes koged lummavat Aafrika-stiilis elamust.

9 masks of fire slot screen

Atmosfääri loomisele aitavad kaasa temaatilised teemantid, tulemaskid, kilbid ja ka paar klassikalist kasiinosmängude sümbolit nagu seitsmed, kirsid, BAR-logod, kellad ja dollarimärgid.


– BOONUSED

Wild asendussümbol aitab võiduliine moodustada asendades kõiki teisi puudujäävaid tavasümboleid. Wildi tunned ära teemanti kujutise järgi, mille all on ka väike “Wild” tekst.

Mängu üks scatteritest on mask, mille ilmumisel hakkab täituma eriline mõõdik rullikutest vasakul. Mängu eriauhindu hakkad saama juba alates kolmest maskist.

Teine scatter on tehtud kilbi ja odaga, mis on Aafrika hõimusümboliks. Kui saad neid korraga vähemalt kolm, pääsed tasuta spinnide vooru ja kuni kolmkümmend mängukorda kasiino kulul. Boonusvoorus saad võitudele kuni kolmekordse võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“9 Masks of Fire” on väikese Gameburger Studios nimelise mängustuudio slotikas, mis pakub kindlasti erilisemat lähenemist kui mõni teine suurem kasiinomängude pakkuja. Slott on saadaval kõigis Microgaming kasiinodes ning see pakub põnevat seiklus läbi Aafrika savanni.

Võitude moodustamisel saad abi wildidest, tasuta spinnide voorust ja erilisest boonusmõõdikust mänguvälja ääres.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem