Habanero Logo
Pakkuja: Habanero
RTP: 97.93%
Loodud: 26/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.88 – €4400
  • Võimalik võit: kuni 440,000 mündid

Vaata 5 Lucky Lions videot

5 Lucky Lions ülevaade

5 lucky lions slot habanero

“5 Lucky Lions” on Aasia-teemaline mäng, mille loojaks on Habanero-nimeline mängutootja. Kui Hiinas on au sees pandad ja draakonid, siis sellel korral tekitavad elevust õnnetoovad lõvid. Eraldatud tempel näib esmapilgul vaikne ja rahulik, kuid see võib kiiresti muutuda lahinguväljaks, kus võitjaid saab olla ainult üks.

Mängul on 6×4 mänguväli ja 88 võiduliini, muuseas 88 on Hiina kultuuris hea õnne ja suure rikkus sümbol. Boonustest teevad ilma Wildid, scatterid ja tasuta spinnid koos progressiivse jackpotiga. Panuseid saad teha alates 0.88€-st 4400€ni spinni kohta ja kümme erinevat panustamise taset annavad võimaluse valida just enda jaoks sobiv.

5 lucky lions slot review


– TAVA-JA BOONUSSÜMBOLID

Nagu arvata võid maksavad temaatilised erivärvilised lõvid välja kõige suuremaid võite. Võid saad 30 kuni 1000 mündi väärtusega võrdseid võite, kui reastad võiduliinis kolm kuni kuus sama sümbolit.

Wildid asendavad kõiki teisi sümboleid peale Scatterite ning teevad võiduliinide moodustamise märksa lihtsamaks. Kui moodustad võiduliini ainult Wildidega, saad 3, 4, 5 ja 6 Wildi eest vastavalt 50, 100, 500 või 1000 mündi väärtusega võrdse võidu. Kolme kuni kuue scatteri eest saad kolme kuni 100 mündi väärtusega võrdse võidu. Scatter aitab sul käima panna ka 5 Lucky Lions boonusmängu.

5 lucky lions slot big win

5 Lucky Lions boonusmäng – kolm või enam scatterit mänguvälja mistahes asukohas aktiveerib Bonus Pick funktsiooni ja määrab ka tasuta spinnide arvu boonusvoorus. Punane, lilla, kollane, sinine ja roheline lõvi pakuvad vastavalt 8, 10, 12, 15 ja 18 tasuta spinni. Boonusvoorus jäävad neli valitud lõvi oma kohale kogu boonusvooru ajaks aidates nii sul moodustada paremaid võiduliine. Samuti võid mistahes spinniga välja tõmmata omale ihaldatud progressiivse jackpoti.


– KOKKUVÕTE

Nagu paljud teised idamaise teemaga mängud, pakub ka 5 Lucky Lions põnevat väljakutsed vääriliste rahapreemiatega. Muu hulgas võid võita ka Mini, Minor, Major või Grand Jackpoti! Mäng on sobilik nii algajale kui ka kogenenumale mängija.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Habanero

Näita rohkem

Kus saad mängida Habanero slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee