Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 13/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.18 – €90
  • Võimalik võit: kuni 180,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

5 Lions Gold ülevaade

5 Lions Gold on Pragmatic Play nimelise mängulooja volatiilne slotimäng, millel on stiilne disain ja Hiina teemaline kujundus. Mäng ei eristu küll vapustava graafika ega kuigi originaalse teema poolest, kuid sellel on ka positiivseid külgi näiteks pirakas jackpot. Panuseid saad teha alates 0.18€-st 90€ni spinni kohta.

5 lions gold slot review

5 Lions Gold pakub 5×3 mänguväljal 243 erinevat võiduliini. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni 7000-kordselt. Boonustest annavad tooni tasuta spinnide voor võidukordajaga, wild-asendussümbolid, jackpot Kuldsetel Rullikutel ja Caishen juhuslik auhind.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

5 Lions Gold mängu teemaks on slotimängudel tihti kasutatav Hiina kultuuri teema. Sümboliteks ikka lõvid, draakonid ja teised Hiina kultuuris olulised olendid. Graafika poolest ei ole tegu ehk kõige õnnestunuma mänguga.

5 lions gold slot screen


– BOONUSED

5 Lions Gold mängu kõige suuremad preemiad jagatakse ära kolme jackpoti võitmisel. Neist väärtuslikem on Grand, mille võid võita juhuslikult käivituvate Kuldsete Rullikute boonusfunktsiooni abil. Jackpoti võitmiseks vajad 3-5 Kuldset Rullikut ja seejärel saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2000-kordselt. Teine võimalus jackpoti võitmiseks on Caishen preemia abil, mis võib käima minna samuti mängu suvalisel hetkel ja pakub kas tasuta spinne või jackpoti funktsiooni.

Lisaks Grand jackpotile on mängul ka Major ja Minor jackpotid, mis maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 250- ja 15-kordselt.

Väärtuslikud Scatter-sümbolid võivad pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4 ning kui see juhtub, saad uuel ekraanil valida seitsme erineva tasuta spinnide vooru vahel. Lisaks Mystery Choice boonusvoorule saada valida ka teiste vahel, mis pakuvad 6-st kuni 24 tasuta spinnini. Samuti võid saada kuni 40-kordse võidukordaja.

Lõvi sümbolid on mängu Wildid ja asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– KOKKUVÕTE

Nagu juba öeldud, on 5 Lions Gold volatiilne mäng, millel hea õnne korral võid võita palju raha, kuid ette võib tulla ka pikki “kuivi” perioode. Välimuse poolest on kindlasti olemas ägedamaid slotte, kuid positiivse poole pealt võid iga spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi võita 7000-kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.50% 1. Jan 2021
NEW voodoo magic slot

Voodoo Magic

Pragmatic Play Slotid 96.48% 15. Nov 2020
christmas carol megaways slot

Christmas Carol Megaways

Pragmatic Play Slotid 96.51% 27. Nov 2020
john hunter and the mayan gods slot

John Hunter and the Mayan Gods

Pragmatic Play Slotid 96.51% 1. Oct 2020
gems bonanza slot

Gems Bonanza

Näita rohkem