Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 13/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.18 – €90
  • Võimalik võit: kuni 180,000 mündid

5 Lions Gold ülevaade

“5 Lions Gold” on Pragmatic Play nimelise mängulooja volatiilne slotimäng, millel on stiilne disain ja Hiina teemaline kujundus. Mäng ei eristu küll vapustava graafika ega kuigi originaalse teema poolest, kuid sellel on ka positiivseid külgi näiteks pirakas jackpot. Panuseid saad teha alates 0.18€-st 90€ni spinni kohta.

5 lion gold slot screen

“5 Lions Gold” pakub 5×3 mänguväljal 243 erinevat võiduliini. Maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita kuni 7000-kordselt. Boonustest annavad tooni tasuta spinnide voor võidukordajaga, wild-asendussümbolid, jackpot Kuldsetel Rullikutel ja Caishen juhuslik auhind.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“5 Lions Gold” mängu teemaks on slotimängudel tihti kasutatav Hiina kultuuri teema. Sümboliteks ikka lõvid, draakonid ja teised Hiina kultuuris olulised olendid. Graafika poolest ei ole tegu ehk kõige õnnestunuma mänguga.

5 lion gold slot review


– BOONUSED

“5 Lions Gold” mängu kõige suuremad preemiad jagatakse ära kolme jackpoti võitmisel. Neist väärtuslikem on Grand, mille võid võita juhuslikult käivituvate Kuldsete Rullikute boonusfunktsiooni abil. Jackpoti võitmiseks vajad 3-5 Kuldset Rullikut ja seejärel saad tehtud panuse väärtuse tagasi 2000-kordselt. Teine võimalus jackpoti võitmiseks on Caishen preemia abil, mis võib käima minna samuti mängu suvalisel hetkel ja pakub kas tasuta spinne või jackpoti funktsiooni.

Lisaks Grand jackpotile on mängul ka Major ja Minor jackpotid, mis maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 250- ja 15-kordselt.

Väärtuslikud Scatter-sümbolid võivad pidama jääda rullikutel 2, 3 ja 4 ning kui see juhtub, saad uuel ekraanil valida seitsme erineva tasuta spinnide vooru vahel. Lisaks Mystery Choice boonusvoorule saada valida ka teiste vahel, mis pakuvad 6-st kuni 24 tasuta spinnini. Samuti võid saada kuni 40-kordse võidukordaja.

Lõvi sümbolid on mängu Wildid ja asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatterite.


– KOKKUVÕTE

Nagu juba öeldud, on “5 Lions Gold” volatiilne mäng, millel hea õnne korral võid võita palju raha, kuid ette võib tulla ka pikki “kuivi” perioode. Välimuse poolest on kindlasti olemas ägedamaid slotte, kuid positiivse poole pealt võid iga spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi võita 7000-kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem

Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

tonybet kasiino veebileht
Tasuta 10 keerutust ja €5!
Boonus 100% kuni €200 + 50 spinnid!

TonyBet Kasiino

www.tonybet.ee