NextGen Gaming Logo
Pakkuja: NextGen Gaming
RTP: 95.50%
Loodud: 15/05/2014
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €5
  • Võimalik võit: kuni 300,000 mündid

Vaata 300 Shields videot

300 Shields ülevaade

300 shields slot

“300 Shields” on NextGen nimelise mängulooja põnev slott, millel rändad ajas tagasi Antiik-Kreekasse, et tõestada oma tugevust ja võita raha. Tegemist on huvitava versiooniga populaarse Antiikaja teemal. Leia omale sobiv NextGen mänge pakkuv kasiino ja proovi “300 Shieldsi” demoversioonis või mängi kohe raha peale.

300 shields slot screen

Mängu kõige tulusam boonus on “Kilbi Boonus”. Kolme või enama scatter sümboli eest mänguvälja mistahes asukohas saad siseneda tasuta spinnide vooru, kus iga uus kilp annab sulle tasuta spinne lisaks, samuti kasvatab sinu võidukordajat. Maksimaalselt võib võidukordaja kasvada lausa 300ni!

300 shields slot review

Mängul on hea väljanägemine, kaasahaarav taustamuusika ja huvitavad animatsioonid kilpidel ja wildidel. Mängu tavaversioonis võib võitude ootamine võtta aega, kuid tasuta spinnide voor võib sisse tuua juba suuremaid summasid. Tasuta spinnide voorus on mitu taset ja järgmisele tasemele jõudmiseks pead tabama scatter-sümbolit. Iga uus tase toob wildidega võitudele suurema võidukordaja. Kõige kõrgem 4. tase pakub wildidega võitudele maksimaalset 300-kordset võidukordajat.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NextGen Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida NextGen Gaming slotikaid

olybet kasiino eesti veebileht
Uus tervitusboonused kuni €1100

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

maria kasiino website screen
Tasuta 10 spinni!
Boonus 100% kuni €100 + 90 tasuta spinni!

Maria Kasiino

www.mariacasino.ee