Endorphina slotid ja mängulooja ülevaade - mitmete auhindadega pärjatud kasiinomänguda looja

Endorphina on üks uuemaid tipptasemel tegijaid kasiinomängu loojate hulgas ning tegevust alustati juba 2012. aastal. Kuue tegevusaasta jooksul on tänu kvaliteetsetele mängudele loodud omale ülemaailmne mängijatebaas. Endorphina meeskond koosneb paarikümnest andekast tegijast, sealhulgas turundajatest, disaineritest, statistikutest ja heliinseneridest, kellel on kasiinomängude turul kogemust üle 20 aasta.

Endorphina kontor asub Tšehhi pealinnas Prahas ning nende reguleerivaks organisatsiooniks on Malta Hasartmängunõukogu. Malta litsents annab Endorphinale loa pakkuda oma mänge reguleeritud turgudel nagu näiteks Suurbritannias, Taani ja Eesti. Endorphina mängude ausust ja kvaliteeti on kontrollinud ja sellele omapoolse akrediteeringu andnud sõltumatu audiitorfirma iTech Games, mis tähendab, et mängija ei pea muretsema turvalisuse pärast ja võib rahuliku südamega keskenduda mängude nautimisele.

Endorphina on 6 tegutsemisaasta jooksul teeninud juba hulga märkimist väärivaid auhindu ja rohkelt tunnustust mängijatelt. 2015. aastal võeti Rumeenias “Entertainment Arena Expo” auhinnagalal endale “Product Of The Year” peapreemia ning sama aastal “Slots Guide Awards” galal “Parima online mängude looja” auhind. Lisaks on võidetud hulgaliselt tiitleid spetsiifiliste mängude eest. “Slot’s Guides Awards” galal saadi “The Ninja” ja “Satoshi’s Secreti” eest “Readers Choice Slots” preemia, sealjuures “The Ninja” sai samal galaõhtul parima online-sloti valimisel kõrge teise koha.

Nagu Endorphina ise väidab panevad nad suurt rõhku oma loodavate mängude matemaatilistele näitajatele, mis tähendab, et nende eesmärk on pakkuda mängijale maksimaalset tulusust. Nii on lisaks meelelahutuslikule poolele mängijate jaoks slottidel mängimine ka tulus ajaviide. Endorphina mängude hulgast leiab nii populaarseid kasiinomängude teemasid nagu püramiidid ja fantaasiamängud kui ka ajatute klassikaliste slottide eeskujul disainitud mänge, mida kõik teavad ja armastavad.

Endorphina 96.00% 17. Jun 2020
the rise of al slot

The Rise of AI

Endorphina 96.00% 20. Feb 2020
aus dem tal slot

Aus Dem Tal

Endorphina 96.00% 11. Feb 2020
cash tank slot

Cash Tank

Endorphina 96.00% 10. Dec 2019
book of santa slot

Book of Santa

Endorphina 96.00% 12. Jun 2019
voodoo dice slot

Voodoo Dice

Endorphina ?% 25. Jun 2019
mystery of eldorado slot

Mystery of Eldorado

Endorphina Slotid 96.00% 2. Mar 2019
lucky streak 3 slot

Lucky Streak 3

Endorphina Slotid 96.00% 14. Feb 2019
luxury life slot

#LuxuryLife

Endorphina Slotid 96.00% 12. Dec 2018
lucky streak 2 slot

Lucky Streak 2

Endorphina 96.00% 29. Nov 2018
sugar glider slot

Sugar Glider

Endorphina 96.00% 8. Nov 2018
lucky streak 1 slot

Lucky Streak 1

Näita rohkem slotte

Kus saad mängida Endorphina slotikaid

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee

MIS TEEB ENDORPHINA ERILISEKS?

Lisaks suurele mängude valikule ja kompromissitule kvaliteedile, mis on nõutavad igalt tipptasemel mängutootjalt, suudab Endorphina lisada oma mängudele selle erilise “vau”-efekti, mis süstib mängijatesse inspiratsiooni ja täidab nende ootused millegi erilise järele. Isegi, kui sa ei võida elumuutvat jackpotti, veedad sa mõnusalt aega ning saad elamuse võrra rikkamaks.

Endorphina mänge saab mängida kõigil enamlevinud platvormidel ja seadmetes sealhulgas Android ja iOS telefonides, tahvelarvutitel, Windows jt. op.-süsteemidel.

MILLISEID MÄNGE ENDORPHINA TEEB?

Endorphina on kaasaegne mängulooja, kes järgib oma mängude loomises tänapäevaseid trende ja kasutab ka levinud teemasid. Keskmiselt tullakse välja igal kuul ühe uue mänguga ning praeguseks koosneb nende mängude portfolio juba rohkem kui 50 mängust. Enamik mänge on mänguautomaadid ja läbivad teemad on seiklus, müstika, klassikalised mängud, puuviljaslotid ja muu.

Mängud on disainitud kasutades Flashi ja ka HTML5 markup-keelt. See tagab selle, et slotte saad nautida avades neid otse veebilehitsejas ilma midagi alla laadimata. Animatsioonidest nii mõnedki on tehtud kasutades 3D-graafikat. Mõned silmapaistvamad mängud:

- Satoshi’s Secret - Satoshi saladuse paljastamiseks sisened Bitcoini looja Satoshi enda salapärasesse paralleeluniversumisse! Mängul on 6 rullikut, kaks boonusmängu, asendussümbolid ja 20 võiduliini, mis annavad sulle võimaluse võita otsides sõnakombinatsiooni QWERTY!

- The Ninja - See mitmeid auhindu võitnud slott on tõusnud Endorphina kõige populaarsemaks mänguks. Ja pole ka raske aru saada, miks see nii on. 3D graafika ja mõnus taustamuss tekitavad tunde nagu mängiksid äktšionfilmi stseenis ja õpid rohkem ninja legendide kohta. Mängul on 5 rullikut ja 20 võiduliini, Wild sümboleid saad, kui välja ilmub Ninja ise!

KUS MÄNGIDA ENDORPHINA SLOTTI MÄNGE?

Endorphina enda sõnul saab nende mänge proovida lausa rohkem kui 180 veebikasiinos! Viska pilk peale meie litsentseeritud online-kasiinodes ülevaadetele, kus toome välja iga kasiino plussid ja miinused ning oleme kindlad, et leiad kiirelt ka omale sobiva. Soovitame alati mängida litsentseeritud kasiinodes, sest ainult nii saad olla kindel, et sinu turvalisus on tagatud ja mängud toimivad ausalt.