Bitcoin Eesti Kasiinod - lemmikuid krüptoraha sloti- ja lauamängud

bitcoin kasiinod

Ilmselt pole paljud mängijad isegi teadlikud, või on Bitcoin kasiinod neile tundmatud ja võimalik et isegi pisut hirmutavad. Paljudele inimestele assotsiatsieerub Bitcoin (BTC) millegi väga tehniliselt keerulise ja kriminaalsega. Selline arvamus või hoiak võib olla paljudel mängijatel, kuid soovime selle koheselt ümber lükata. Bitcoin’i näol on tegemist ei millegi rohkemaga kui elektroonilise rahaga, või siis teisisõnu ka krüptorahaga. Mitmed neti kasiinod pakuvad võimaliku maksevahendina Bitcoin’i, sest see on kiire ja mugav võimalus sisse- ja väljamaksete tegemiseks. Mitmeid aastaid tagasi kui Bitcoin välja tuli, ennustati sellele väga suurt tulevikku. Paljud olid selle suhtes skeptilised, kuid nüüd, aastaid hiljem on Bitcoin endiselt üks tuntumaid ja usaldusväärsemaid krüptorahasid. Nüüdseks võib olla et Bitcoin ja Bitcoin kasiinod on tulnud selleks, et jääda.

Bitcoin on paljude jaoks jäänud siiani tahaplaanile just eelarvamuste ja uute harjumuste raskesti vastuvõtmise tõttu. Paljudele inimestele meeldivad maksevahendid, mis on juba pikalt olnud ja alati töödanud. See on naturaalne inimese loomus, et uute asjade omaks võtmine ja nendega harjumine võtab aega. Kui nüüd rääkida Bitcoin’i kasutamisest kasiinos, siis on selle kasutamisel palju eeliseid. Järgnevas tekstis üritame anda väikese ülevaate, millega on täpsemalt tegu ja kuidas seda kasutada.

Bitcoin on supertrendikas ja maailmas üha enam kasutust leidev virtuaalraha, mille kasutajaskond kasvab iga päevaga. Nii Eestis kui välismaal on mitmed online kasiinod hakanud muude maksemeetodite kõrval vastu võtma ka Bitcoini makseid.

Eestis on 12 litsentseeritud kasiinot ning hetkel aktsepteerivad Bitcoini makseid neist kaks: Tonybet kasiino, mis võimaldab Bitcoin makseid teha Spectrocoin vahendusel ning alati originaalne Kingswin kasiino. Kui Bitcoini populaarsus kasvab endises tempos, siis mängijate kasutusmugavuse huvides peavad varem või hiljem ka teised Eesti suuremad kasiinod Bitcoini makseid lubama hakkama.


– Miks proovida bitcoin kasiinot? Siin on 5 põhjust!

– BTC on pangandussüsteemi väline valuuta. Pankadel pole kontrolli ega ülevaadet sinu Bitcoin’ide kohta. Teiste sõnadega ei pea sa enam hoidma oma raha madratsi või padja all – Bitcoin on kindel viis oma raha hoiustamiseks. Näiteks kui peaks aset leidma finantskatastroof, ei ole sa situatsioonis kus sinu raha väärtus langeb või lausa devalveerub.

– Bitcoin kasiino rahaülekanded on väga kiired. Bitcoin’i abil saab rahaülekandeid teha iga kell ja need laekuvad koheselt. Näiteks nädalavahetustel, mil pankadevahelised ülekanded ei pruugi liikuda, kuid sul on soov siiski mängida, siis on Bitcoin ideaalne lahendus. Raha liigub nii kasiino kui ka Bitcoin hoiusele väga kiiresti.

– Puudub inflatsioon! Nagu varasemalt mainitud, pole Bitcoin seotud valitsuse ega pankadega ning on seetõttu süsteemiväline valuuta. Teisisõnu on Bitcoin näiteks võrreldes euro või dollariga kaitstud sotsiaalsete ja poliitiliste tõusude ja mõõnade eest. Pole ühtki võimalust, et Bitcoin kaotaks üleöö oma väärtuse.

– BTC on anonüümne ja broneeritud vaid sulle. Tänu sellele ei saa tekkida võimalust, et sa langed pettuse või varguse ohvriks.

– Sinu Bitcoinid on täielikult sinu omad. Tuues näiteks e-rahakoti Skrill – nad võivad sinu konto mõjuvatel põhjustel lukustada. Seda ei juhtu küll tihti ja kindlasti on selleks mõjuvad põhjused, kuid tõepoolest selline võimalus, et e-rahakoti haldaja sulgeb sinu konto ja konfiskeerib seal oleva raha on täitsa võimalik. Bitcoin on aga süsteemi ja regulatsioonide väline ning sinu ressursid on kõik sinu vastutusel, mitte kellelgi teisel pole selle üle mingisugust kontrolli. Sinu Bitcoin’id on sada protsenti sinu kontrolli all.

– Satoshi Nakamoto: Bitcoin’i asutaja

Nagu meie ülevaade on näidanud: Bitcoin ja Bitcoin kasiinod teevad keskmise kasiino mängija elu lihtsamaks. Samas on Bitcoin’i kohta mitmeid vastuväiteid. Mitmed küsimused Bitcoin’i ja BTC kasiino kohta on siiski vastamata. See on mõistetav kuna kõige kiuste on siiski veel vasturääkivusi selle kohta, kes siis asutas Bitcoin valuuta.

Bitcoin’i asutaja kandidaate on olnud aja jooksul mitmeid, kuid kõige kuulsaim neist on jaapanlane Satoski Nakamato. Ilmselt on vaid paar inimest, kes teavad kas tegu on reaalse üksikisikuga, hüüdnimega või peitub selle nime taga hoopis rohkem inimesi. Kuna asi Bitcoin’i asutaja/te ümber on olnud üsna segane, siis pole ka imekspandav see, et paljud inimesed on tänapäevani Bitcoin’i suhtes kõhklevad ja pole seda maksevahendit julgenud proovida.

Igaühel on võimalus Bitcoin’i testida ilma riskita. Ostes näiteks mõned Bitcoinid ja jättes need oma kontole – teisisõnu neid ei pea kohe kasutusele võtma. Bitcoin valuutal on olnud oma tõusud ja mõõnad. Olles kannatlik ja hoides Bitcoine ning vahetades need kõrghetkel rahaks, võid teenida kena summa ja olla rahul, et oled teinud hea investeeringu.

Kokkuvõttes võib öelda, et BTC ja Bitcoin kasiinod on meie ja paljude kasutajate seas üks usaldusväärsemaid ja kindlamaid valuutasid, kuid inimesed kes on Bitcoin’i suhtes siiski skeptilised võivad vabalt jätkata klassikaliste maksemeetodite kasutamist. Eks aeg näitab, kas Bitcoin võidab aja jooksul ka skeptikute südamed.