Belatra Games

Belatra on elektrooniliste mängude looja, mis tegeleb nii slotimängude, pokkeritarkvara, ruleti ja jackpotimängude arendamisega. Tegemist on ettevõttega, mis on ühtemoodi aktiivne nii maapealsetele kui ka online platvormidele meelelahutusteenuse pakkumisega.

Belatra peakontor asub Valgevene pealinnas Minskis ja see nimi võib tuttav olla paljudele idaeurooplastele, sest mängude arendamisega tegeletakse juba üle 20 aasta. Lisaks vahvatele puuviljamängudele nagu Golden Lemon, Golden Lemon Deluxe ja 7 Fruits, on populaarsemate mängude hulgas ka pangaröövi teemalised Piggy Bank ja Lucky Bank Robbers. Ava mistahes online slott ja meeleolu tõuseb kohe tänu põnevust kruttivale taustamuusikale ja hea graafikaga tehtud kujundusele.

Erilise tähelepanu osaliseks on saanud Belatra ruletilauad. Kuigi erinevat tüüpi ruletilaudu on hulgaliselt, siis Belatra on need arendanud ja viimistlenud silmas pidada Argentiina pealinna Buenos Airese suurimate kasiinode külastajate eelistusi.

Tänapäeva online ruletilauad pakuvad hulgaliselt erinevaid funktsioone. Mitmetel laudadel saad valida oma mängulimiite, keerutada ratast oma käega ja kasutada muid lisasid.

Näita rohkem slotte