AvatarUX

AvatarUX on üks tõusvatest tähtedest online mängude maastikul, mis on samuti ka osa Yggdrasil YGS Masters programmist. Nende plahvatustega PopWins mängud on mängustuudio komeedina areenile toonud ja leiab poolehoidu mängijate hulgas, kes otsivad uusi emotsioone.

AvatarUX Slotid 96.00% 30. Nov 2020
bountypop slot

BountyPop

Näita rohkem slotte

Ülevaade

AvatarUX on suhteliselt uus tegija, mille mängude ülesehituses ja kujunduses leiab mõjutusi Aasiast. Võib-olla pole sa seda nime kuulnud, kuid kuulsad on nad mängude nagu Lillith’s Inferno ning just PopWins seeria mängude poolest.

AvatarUX meeskonnal on üle 25 aasta kogemusi mängude maailmas seega nende edu pole tegelikult mingi üllatus.

Ajalugu

AvatarUX mänge tutvustati avalikkusele esimest korda SiGMA 2019 üritusel. Debüütmäng oli Lillith’s Inferno, mis pakkus allmaailma teemalist kujundust ja võimalust panus tagasi võita kuni 4000 kordselt.

AvatarUX olulisim koostöö partner Yggdrasil on Rootsi üks tuntumaid mängude tootjaid.

PopWins mängud

PopWins mängud on erilised, sest pakuvad plahvatusi ja võite mõlemas suunas. Peale plahvatuste hakkavad rullikud kasvama. Lisaks võid saada sama raha eest järjestikkuseid võite.

PopWins mängudest esimene oli PopRocks, mis pakubki võite nii vasakult paremale kui vastassuunas. Lisaks on sellel ägedalt maagiline kujundus.

Lisaks on PopWins seeria mängudest olulisemad WildPops, Cherrypop ja Bountypop.