TASUTA BOONUSRAHA

Mis võiks olla parem kui saada tasuta kingitus? Seda ei juhtu just tihti, kuid tiheda konkurentsi tõttu, tuleb online kasiinodel teha üha paremaid pakkumisi mängijate meelitamiseks. Osad kasiinod annavad mängijatele tasuta boonusraha lihtsalt konto registreerimise eest. See on kasulik mõlemale osapoolele, nii mängijatele kui kasiinole. Mängija saab võimaluse mängida kasiinomänge tasuta boonusrahaga ja kasiino saab seeläbi omale kergema vaevaga uue kliendi. Ilma sissemakseta kasiino boonusraha on tõeliselt hea ja üks väheseid võimalusi võita pärisraha, ilma et peaksid oma rahaga riskima. Siia lehele oleme kogunud kõik pakkumised, mis võimaldavad saada online kasiinodes tasuta boonusraha ilma sissemakset tegemata.

Antud pakkumiste peamiseks ühiseks näitajaks on võimalus mängida kasiinomänge tasuta boonusrahaga, mis ei nõua mängijalt deposiidi ehk sissemakse tegemist. Tavaliselt on selliste pakkumiste puhul nõutud vaid kasiinosaidil registreerumine, misjärel saad kasiinos mängimiseks tasuta raha. Enamikel juhtudel saab boonusraha kasutada mänguautomaatidel, kuid osad online kasiinod võimaldavad boonusraha kasutamist ka kasiino lauamängudes, bingos ja spordiennustuses.

Kuna Eesti turul saavad tegutseda vaid hasartmängu de korraldamise tegevusluba ehk litsentsi omavad kasiinod, siis võib kindel olla, et tegu on reaalsete pakkumistega ja kui mängijal õnnestub boonusraha läbimängimise tingimused täita, siis saab mängija riskivabalt teenitud raha ka kätte.

 • Olybet annab 20 eur igale uuele liitujale!
  Olybet annab 20 eur igale uuele liitujale!

  Aprill 29, 2018

  Tee uus konto Olybet keskkonnas, aktiveeri kampaania pealehel ja kanna enda kontole vähemalt 5 eur. Kui täidad eelnevad tingimused siis kantakse su kontole €20 LISARAHA!

 • Unibet jagab 20 000 eur. Niisama. Päriselt!
  Unibet jagab 20 000 eur. Niisama. Päriselt!

  Märts 23, 2018

  Tulevate jalgpalli sõpruskohtumiste puhul Unibet jagab niisama kasutajate vahel 20 000 eur päris raha.

 • Uue mängijate kahekordne tervitusboonus PAF kasiinolt.
  Uue mängijate kahekordne tervitusboonus PAF kasiinolt.

  Märts 15, 2018

  Ei ole vajagi midagi juurde lisada! Registreeru uueks PAF kasiino kasutajaks ja saa koheselt enda kontole 25 tasuta mänguvooru Double Joker Poker mängus.

 • Suur kasiino slaalom OlyBetis
  Suur kasiino slaalom OlyBetis

  Veebruar 06, 2018

  28. veebruarini toimub OlyBet kasiinos kampaania, kus on võimalik võita tasuta keerutusi kui ka pärisraha.

 • Happy Hours ralli OlyBet kasiinos
  Happy Hours ralli OlyBet kasiinos

  Jaanuar 09, 2018

  8. jaanuarist – 4. veebruarini toimub OlyBet kasiinos kampaania, kus sul Happy Hours pakkumisi nautides on võimalik iga nädal kokku 80€ pärisraha võita.

 • Kingswin kasiino – hakka kuningaks!
  Kingswin kasiino – hakka kuningaks!

  Jaanuar 01, 2018

  Kingswin kasiino on suurepärane võimalus tunda end kui kuningana! Selle puhul juba konto loomisel kingitakse sulle 25 tasuta keerutust.

 • Ennustusvõistlus Paf kasiinos
  Ennustusvõistlus Paf kasiinos

  Detsember 24, 2017

  Sellel nädalavahetusel toimub Inglise Premier liigas nii mõnigi jalgpallikohtumine. Paf kasiino aktiivsetel klientidel on võimalik ennustada tasuta viiele mängule.

 • Olybeti nädalavahetuse boonus
  Olybeti nädalavahetuse boonus

  Detsember 17, 2017

  OlyBetis toimub spordifännidele kampaania: tee pühapäevani kella 23:59ni vähemalt 300€ eest panuseid ning sulle kingitakse 30€ pärisrahana.

 • Jõuluboonused 12. detsembril
  Jõuluboonused 12. detsembril

  Detsember 12, 2017

  Viskame pilgu peale täna pakutavatele jõuluboonustele: tasuta keerutused, sissemakse boonused, piletid pokkeri turniiridele ja igasugused muud põnevad üllatused!

 • Jõuluboonused 6. detsembril
  Jõuluboonused 6. detsembril

  Detsember 06, 2017

  Kätte on jõudmas aasta lõpp ning ka jõuluaeg, mille tõttu paljud kasiinod on välja tulnud erinevate kampaaniatega, kuidas oma mängijaid premeerida.

1 2

MIKS KASIINOD ANNAVAD REGISTREERUMISEL TASUTA BOONUSRAHA?

Nagu ka kõigi teiste tasuta pakkumiste puhul on paljud inimesed nende suhtes alati skeptilised, sest miks peaks keegi tegelema heategevusega ja pakkuma tasuta raha. Eriti veel hasartmängu korraldajad, kelle eesmärk on teenida raha, mitte tegeleda heategevusega.

Vastus sellele küsimusele on tegelikult väga lihtne. Kuna uusi online kasiinosid tuleb järjest enam juurde ja konkurents tiheneb, on kasiinodel üsnagi raske uusi mängijaid meelitada. Tasuta boonusraha pakkumised on mängijate jaoks atraktiivsed ja annavad hea põhjuse registreerida konto just selles kasiinos, mis pakub midagi tasuta ja kus ei pea koheselt oma rahaga riskima. Tasuta boonusraha annab mängijale võimaluse testida antud kasiinos leiduvaid mänge ja hea õnne korral võita ka pärisraha. Boonusraha läbimängimise tingimused pole üldjuhul väga kerged, seega pärisraha teenimiseks läheb vaja päris palju õnne. Ja kui mängijal õnnestub boonusrahaga teenida pärisraha, siis tegelikult on see pikas perspektiivis siiski kasiinole kasulik – see suurendab tõenäosust, et mängija tuleb järgmisel korral taas antud kasiinosse mängima.

KUIDAS KASUTADA TASUTA BOONUSRAHA?

Kui kasiino pakub tasuta raha, siis üldjuhul see täpselt nii lihtne ongi. Lihtsalt liitu, logi sisse ja boonusraha on sinu ning saad seda vabalt kasutada. Vahest on tasuta boonusraha saamiseks konto registreerimisel kasutada ka vastavat boonuskoodi, mis on leitav kas kasiino enda lehelt või partnersaitidelt. Mõnedel juhtudel ei toimu boonusraha aktiveerimine automaatselt, vaid mängijal tuleb selleks kontakteeruda klienditoega e-maili või live chat’i teel.

TASUTA BOONUSRAHA SLOTTIDEL MÄNGIMISEKS 2018

Tavaliselt kasutavad mängijad ilma sissemakseta saadud tasuta boonusraha slottidel ehk mänguautomaatidel mängimiseks. Pole ka ime – mänguautomaadid on kõige populaarsemad kasiinomängud. Mänguautomaatide valik võib erinevates kasiinodes ulatuda paarikümnest kuni tuhandeni. Mänguautomaadid jagunevad peamiselt kahte kategooriasse: klassikalised slotid ja videoslotid. Klassikalised slotid ehk ühekäelised bandiidid on tavaliselt üsna sarnase ülesehituse ja temaatikaga, kus mängukeskmes on puuviljade või „BAR“-tüüpi sümbolid. Videoslottide temaatika on aga hoopis laiapõhjalisem, pakkudes mänge, mis põhinevad telesarjade, filmide, raamatute või muusikalise popkultuuri sümbolitel.

Teatud juhtudel saab tasuta boonusraha kasutada ka progresiivsete jackpottidega mänguautomaatidel. Antud juhul on teoreetiliselt võimalik võita miljoneid ilma ühegi sendiga riskimata.

KLASSIKALINE MEELELAHUTUS: KASIINO LAUAMÄNGUD

Läbi aastate on kõige populaarsemateks mängudeks kasiinodes olnud klassikalised lauamängud blackjack ja rulett. Tasuta boonusraha saab enamikel juhtudel kasutada ka live kasiino lauamängudes. Online live kasiinod on tänapäeval nii arenenud, et neis on võimalik saada tõeline päriskasiino tunnetus – ja seda kõike ilma oma rahaga riskimata.

OLE TEADLIK TASUTA RAHA REEGLITEST JA TINGIMUSTEST

Kõik kes on online kasiinos mänginud on suure tõenäosusega teadlikud läbimängimise tingimustest. Nii nagu kasiino tervitusboonuste, sissemakse- ja taaslaadimis boonustega kaasnevad erinevad panustamisnõuded, nii on see ka tasuta boonusraha puhul.

Samas on olemas ka teatud erandid, kuid seda pigem registreerimise eest saadavate tasuta spinnide näol. Nimelt osad Eesti kasiinod ei nõua registreerimise eest saadavate tasuta spinnide võitude läbimängimist, mis tähendab et võidetud raha on soovi korral võimalik koheselt pangakontole välja maksta.

Näiteks kui kasiino pakub peale liitumist tasuta boonusraha, siis kaasneb sellega tavaliselt 40-50 kordne läbimängimise nõue. See tähendab et kui mängija saab 10 eurot tasuta boonusraha ja sellega kaasneb näiteks 40-kordne panustamisnõue, siis tuleb teha 400 euro väärtuses panuseid enne kui boonusraha pärisrahaks konverteeritakse. Kindlasti peaks tutvuma boonusraha reeglitega põhjalikult, sest tihti on reeglites kirjas ka välistatud mänguautomaadid ja mängud, millel mängimine panustamisnõuete täitmisel ei loe. Boonuste ja boonusraha tingimused tuleks kindlasti alati enne mängima asumist põhjalikult ja hoolikalt läbi lugeda, et vältida hilisemaid probleeme ja ebameeldivaid üllatusi. Kui mõni reegel või tingimus ei ole selgesti arusaadav või tundub kahemõtteline, siis tasub alati kasiino klienditoega kontakteeruda ja lasta omale antud tingimusi selgitada, et vältida hilisemaid probleeme.