Optibet Kasiino

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
www.optibet.ee Optibet Kasiino

Boonus 1000€ + 200 tasuta spinni

Kasiino veebileht www.optibet.ee
Tarkvara Netent, Microgaming, NYX Gaming, Thunderkick, ELK Studios
Live kasiino JAH
Spordiennustus JAH
Maksemeetodid Swedbank, SEB, LHV, Krediidipank, VISA, Skrill, Neteller
Miinimum/maksimum sissemakse 3€-7€ sõltuvalt maksemeetodist / 5000€
Väljamakse limiit limiit puudub
Väljamakse aeg kuni 24 tundi
Mobiilikasiino JAH
Eestikeelne veebileht ja klienditugi JAH / JAH
Klienditugi (email/live chat) JAH / JAH
Litsents Eesti kaughasartmängu litsents
Asutatud aastal 2015
Esimene sissemakse boonus / Tervitusboonus 1000€ + 200 tasuta spinni
Boonuskood(id) BONUS1

OPTIBET KASIINO ÜLEVAADE

Optibet on Eestis 2015. aastal litsentseeritud kasiino ja spordiennustuse portaal, mis pakub laia kasiinomängude valikut ja suurepärast spordisündmuste valikut. Tegu on Lätis asutatud mängufirmaga, mis on peale Eesti hasartmängu litsentsi omandamist jõudsalt kanda kinnitanud ka Eesti turul.

Optibet kasiino mänguportfooliost leiab selliste tuntud mängutootjate nagu Netent, Microgaming, NYX, Thunderkick ja ELK Studios mängud. Lisaks muidugi ka live-kasiino mängud, mille hulka kuuluvad rulett, blackjack, casino hold’em ja baccarat.

Optibet kasiinos saab sissemakseid teha enimlevinud Eesti internetipankade kaudu (Swedbank, SEB, LHV, Krediidipank), läbi krediitkaartide ja muidugi ka Neteller ja Skrill e-wallet’i kaudu.

OPTIBET.EE VEEBILEHT

Optibet.ee veebileht on üsna minimalistlik ja konkreetne, mis pole iseenesest üldsegi halb, sest kõik kasiinomängud, spordiennustuse ja hetkel käimasolevad kampaaniad on kiiresti leitavad.

Konto loomine on samuti väga lihtne. Konto saab avada kas ID-kaardi või mobiil-ID kaudu ennast autentides, või täites tavapärase registreerumisvormi.

OPTIBET KASIINO BOONUSED

Optibet kasiino uued mängijad saavad osa korralikust tervituspaketist, mis koosneb kolmest osast ja kokku on võimalik lunastada kuni €1000 boonusraha + 200 tasuta spinni erinevates Netent mängudes.

• 1. sissemakse boonus 100% summas kuni 100€ + 25 tasuta spinni mängus Gonzo’s Quest – boonuse saamiseks tuleb esmasel sissemaksel sisestada boonuskood BONUS1.
• 2. sissemakse boonus 150% summas kuni 300€ + 100 tasuta spinni mängus Starburst – boonuse saamiseks tuleb teisel sissemaksel sisestada boonuskood BONUS2.
• 3. sissemakse boonus 130% summas kuni 600€ + 75 tasuta spinni mängus Jack and the Beanstalk – boonuse saamiseks tuleb kolmandal sissemaksel sisestada boonuskood BONUS3.

Alternatiivina on Optibetis võimalus saada ka esmase sissemaksega spordiennustuse boonus 100% summas kuni 100€. Spordiboonuse saamiseks tuleb esmasel sissemaksel kasutada boonuskoodi 200 EURO.
€100 sissemakse korral ja spordiennustuse boonuskoodi kasutamisel saab mängija lisaks neli 25€ riskivaba ennustust.

OPTIBET KASIINO MAKSEMEETODID

Sisse- ja väljamaksete tegemiseks on saadaval Swedbank, SEB, Krediidipank ja LHV internetipanga maksed. Internetipanga maksete alternatiivina saab kasutada ka VISA ja Mastercard krediitkaarte ja loomulikult ka Skrill ja Neteller makseid.

Internetipanga ja e-rahakottide maksete puhul on minimaalseks sissemakseks 3€, krediitkaardi maksete puhul on minimaalseks sissemakseks 7€. Maksimaalne ühekordne sissemakse kõigi maksevahendite puhul on 5000€.

OPTIBET KASIINO MÄNGUD JA TARKVARA

Optibet kasiinos on üle 300 erineva slotimängu, mis on jaotatud kolme kategooriasse: Mängud RED (Netent mängud), Mängud SILVER (NYX Gaming ja Thunderkick mängud), ja Mängud WHITE (Microgaming mängud). Slotimängude valik on üle keskmise hea ja kõik parimad mängud on olemas. Kõige suuremaks miinuseks on ehk Play’N Go mängude puudumine.

Live kasiinos on mängud jaotatud samuti kahte gruppi: Kasiino Las Vegas (Netent live-kasiino mängud) ja Kasiino Monte Carlo (Optibeti poolt vahendatavad live-kasiino mängud).

Spordiennustuste sündmuste valik ja koefitsiendid on samuti üsna head. Olemas on ka live panused ehk livebet spordiennustuse formaat.

OPTIBET KASIINO KLIENDITUGI

Optibet.ee live klienditugi on avatud igal tööpäeval 09:00 kuni 18:00. E-maili teel saab kontakteeruda aadressil support@optibet.ee. Lisaks on Optibetis olemas korralik KKK ehk korduma kippuvate küsimuste sektsioon, mille leiab aadressilt help.optibet.ee – lihtsamatele ja enimlevinud küsimustele ja probleemidele on siit võimalik leida vastused hetkega.

OPTIBET MOBIILIKASIINO

Optibeti mobiilikasiino on nii sisult kui vormilt ühesugune arvutist kasutatava kasiinoga. Veebilehe kujundus on mobiilikasiinos samasugune nagu arvutis ja enamik pakutavaid mänge on samuti mobiilikasiinos kättesaadavad. Ainsana pole mobiilikasiinos võimalik mängida live-kasiino mänge.

Optibet Kasiino ja mobiilikasiino

OPTIBET KASIINO VIP PROGRAMM

Optibet kasiino pakub unikaalset VIP programmi. Kõikides mängudes, sh. kasiinomängudes ja spordiennustuses tehtud panuste eest teenib mängija VIP-punkte, mille saldo uueneb mängija kontol reaalajas.

VIP programmis on kolm taset – Hõbe, Kuld ja Plaatina. Iga mängija alustab Hõbe tasemelt ja liigub peale 35 000 punkti kogumist Kuld tasemele. Kui mängija on kogunud 175 000 VIP-punkti tõstetakse ta kõrgeimale ehk Plaatina tasemele. Mida kõrgem on VIP tase, seda rohkem punkte iga tehtud panuse eest antakse.

Teenitud VIP-punktid saab koheselt rahaks vahetada. Kursiga 1250 punkti = 1 euro. Minimaalne punktide rahaks vahetamise kogus on 6250 punkti, mille eest saab 5 eurot. VIP-punktide eest saadav raha kantakse kliendi Optibeti kontole koheselt.

OPTIBET KASIINO MIINUSED JA PLUSSID

PLUSSID
• Kiire ja lihtne veebileht
• Täielikult ühilduv mobiilsete seadmetega
• Hea valik mängutootjate Netent, Microgaming, NYX Gaming ja Thunderkick mänge
• Kiired sisse- ja väljamaksed
• Live klienditugi

MIINUSED
• Live Chat on avatud vaid tööpäevadel
• Kõrged tasut spinnide ja boonusraha läbimängimise tingimused
• Vähe lisakampaaniaid

KOKKUVÕTE

Optibet on väga lihtne, kuid see eest üsnagi hea mängude valikuga Eesti internetikasiino. Suurimaks miinuseks ehk kasiino poole pealt on vähesed lisakampaaniad, mida toimub kasiinos üldjuhul 1-2 kalendrikuu jooksul. Samas korvab selle VIP programm, kuhu kõik mängijad automaatselt liidetakse, millest saadavad punktid saab vahetada pärisrahaks.

Kui kasiino kampaaniate hulgas on valik kesine, siis spordiennustuse kampaaniate koha pealt on olukord palju parem. Spordiennustuses pakutakse mängijatele pidevalt riskivabasid ennustusi ja erinevaid ennustusvõistlusi, mille abil on võimalik lisaraha võita.

Väljamaksed teostatakse kiirelt – üldjuhul ühe tööpäeva jooksul, kuid tihti vaid paari tunni jooksul.

ava-konto-button